Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lukasiu[UNBAN] LukaSio
#1
Twój Nick: LukaSio
Data i Godzina Nadania Kary: 2017-07-31 Około 19:00
Opis Sytuacji: Zostałem zbanowany za Cheaty. Kiedy ja poszedłem na obiad dałem Bratu komputer (5 lat) Jak mi mówił: wyszedł bo już mu się znudziło. Kiedy próbowałem wejść na Serwer wyświetlił mi się napis, że zostałem zbanowany..
Wytłumaczenie: Dostałem bana za coś czego nie miałem pojęcia, proszę pomóżcie . Po co miałbym cheatować ? Mój kolega kupił sobie Vipa++(sdn) mamy dużo diaxów i pieniedzy, najlepsze miejsce na działkę i świetny dom w budowie. Gram tu już od 2 edycji .
Powód Kary:

Tryb : FreeBuild
#2
Potwierdzam,mój kolega LukaSio poszedł wdedy na obiad i zostawił komputer bratu. PLS odbanujcie go on nic nie zrobił. Undecided
#3
Ja tam niewiem czy on jadł obiad ale cos mi wydaje ze 5 latek by nie umiał wgrać cheatów. Nie widziałem u ciebie dawniej choc ja powiedzałem tygryskowi ze masz fly.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#4
Dostałam zgłoszenie, że latasz. Gdy tepnęłam się do Ciebie budowałeś dom, podlatując na fly, co najlepsze bez vipa.
Trochę dziwi mnie też fakt, że Twój brat potrafił kontynuować budowę Twojego domku.
Doing is better than saying.
#5
Własnie mnie tez. Mi sie to wydaje podejrzane ale to juz nie moja sprawa
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#6
(31-07-2017, 05:56 PM)tygrysek208 napisał(a): Dostałam zgłoszenie, że latasz. Gdy tepnęłam się do Ciebie budowałeś dom, podlatując na fly, co najlepsze bez vipa.
Trochę dziwi mnie też fakt, że Twój brat potrafił kontynuować budowę Twojego domku.

Przecież, jak mówił Pawelek nie uzywalem wczesniej wspomagaczy. Wg mnie moje konto powinno być zablokowane w mojej obecności, a nie mojego Brata. Podałem wytłumaczenie dlaczego ja niemógłbym używać tych cheatów . Znasz mnie od poprzedniej edycji. Daj mi żyć na tym serwerze - Nie obrażam, Nie Wyzywam i pomagam innym graczom. Nie wiem co się działo pod moją nieobecność, ale niechcę ponosić za to pełnej odpowiedzialności gdyż ja nie zrobiłem tego o co mnie osądzacie. Wiem jak to wygląda z waszej strony. Zauważcie, że gram całe noce i całe dnie, udzielam się na chacie rozśmieszając innych. Chcę abyście chociaż przywrócili mi konto i mnie obserwowali . Rozważcie to, ten serwer jest naprawdę fajny i niechcę stracić konta na zawsze przez mojego brata. Podałem wam dużo usprawiedliwień. Dajcie szanse
#7
w tym przypadku mozesz miec pretensje TYLKO do swojego brata dales mu konto , mogles pomyslec
nierozumiem troche logiki ze twoje konto nie powinno zostac zablokowane kiedy nie grasz a gra ktos inny
tigri pisala ze ewidetnie widziala jak latales nie majac vipa
CHEATY=BAN
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#8
Jak dla mnie cała ta historia jest mało realna. A nawet jeśli było tak jak napisałeś, to nie zmienia faktu, że latałeś - używałeś cheatów.
Dając komuś pograć na swoim nicku, cały czas ponosisz za niego odpowiedzialność. Teraz będziesz wiedział, żeby więcej tego nie robić. Unbana nie będzie. /do zamknięcia
Doing is better than saying.
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!


Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl

Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!


ZaboreQ #Najlepsza Obsługa Forum^^^^ Przepraszam za nie potrzebny spam, Błąd z mojej strony Wink
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości