Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WiktorReadyWłamania Na konta
#1
Thumbs Up 
Witam chce poruszyć temat włamań na konta wszyscy gracze wyzywajom tego typka ze jest taki i taki ale nikt nie patrzy ze to wina graczy załuzmy nazywam się wiktorready a moje haslo to wiktorready no prosze no po prostu włamanie przez gracza ktury nieumie wymyśleć hasła wienc zakończmy team o tych włamaniach.. bo skoro za przproszeniem dzieci ustawiajam takie haslo no to widać co sie dzieje jak byłby to hacker to czemu by nie weszedł na konto administracji??? Dziekuje Dowidzenia
#2
hmmm no do konca sie nie zgodze bo malo graczy  ma hasla takie jak nick lub typu haslo12345
co do hakerow ktorzy wlamuja sie na konta administracji to nie wiem czy wiesz ale administracja ma kontakt do banana lub kalisa ktorzy maja konsolke  wiec zadlugo to by nie byl na tych kontach administracji a nawet jakby kogos zbanowal lub cos zniszczyl to serwer tworzy tzw save'y przez co dalo by sie wszystko przywrocic
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Chhodzi mi oto ze załuzmy nazywam się WiktorElo123 a moje haslo to WiktorElo123 takie jak nick... dlatego sie wlamuja bo sa dzieci takie
#4
@up no to wtedy to jest poprostu ich problem ze mieli takie haslo i ich blad ?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
No właśnie mówie zeby zakończyc te tematy..
#6
WiktorReady, dlaczego tak Ci zależy na tym, żeby ,,zakończyć te tematy,, ? Skoro wiesz, że takie hasła wymyślają tylko dzieci, to dlaczego kradniesz im konta? Bo mimo, że tak słabe hasło to nadal jest to kradzież. Pozdrawiam ; )
#7
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości