Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123skarga
#1
raki123
FLIPAGRAM
pvp classic 23.07.2017
czitowanie na multikontach
FLIPAGRAM czituje na koncie twojazaglada2
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Masz 24h na dostarczenie dowodu,inaczej twoja skarga zostanie uznana za bezpodstawną.
#3
Ewentualnie ( tak tylko proponuje) można sprawdzić jakie Nicki używał na launcherze
#4
sprawdzenie ip? XD

a samym dowodem jest to ze bialy__pl na forum to konto flipagrama co juz pisal przykladowo tu
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Dostalem-B...3#pid67773
a tak jak admi pisala mial on juz wiele multikont o tu
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-UNBAN-Dostalem-bana
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
@raki123
Nie, po włączeniu launchera jest możliwość wybrania Nicku a tam są używane przez tą osobę Nicki.
#6
raki123 ja juz dostalem wczoraj bana Smile na wszystkich konta dzisiaj nawet na FLIPAGRAM bo sb admin tak uznal ze mam czity bo mam i bartez kazal mi sciagnac jakies gowno i cos mi sie dzie z kompem
#7
Kazałem Ci ściągnąć AnyDeska (To jest w podobie do TeamViewera tylko szybsze). A, że miałeś cheaty to zbanowałem.

Ponieważ kolega wyżej dostał bana to może wątek do zamknięcia?
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości