Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adi12345612[SKARGA] Quarantino
#1
  Twój nick: adi12345612
  Nick Oskarżonego: Quarantino
  Powód: wmawianie bredni
  Tryb, na którym się to wydarzyło: Skyblock
  Godzina, data: około 17:30 2017-07-19
  Krótki opis sytuacji: brak informacji 
 
Na Trybie Skyblock mam VIP a ++ , więc mam dostęp do komendy /fly jak zawsze wchodząc na tryb z automatu wpisuje /fly i wchodzę na wyspę w pewnym, momencie chcąc wykopać trochę bloków kresu wpisałem /warp end. przypomnę że miałem włączonego fly'a. Podleciałem i naglę Zwariowana13 ustrzeliła mnie z łuku i nagle mam napis "YOU DIE "(mając diamentową zbroje ochrona IV). Będąc zirytowanym tym zajściem napisałem na czacie w jaki sposób się to stało, że zabiła mnie 1 strzałą. Zostało mi  napisane że spadłem przez tryb PvP. Domagając się wytłuczeń gdzie to pisze zostałem przeniesiony na /warp PvP na którym jest napisane że nie można latać ponieważ grozi to banem na 15 min .Podczas na /Warp end nic takiego nie pisze pomijając to że NIGDZIE! nie piesze że po trafieniu spadam w dół.  Quarantino wiedząc że niema racji
na /warp end dała tabliczkę dla "momol" tabliczkę z napisem "momol daj tam tabliczkę że nie latamy na PvP (TO JEST END!)
po czym oby dwaj wyszli , zapewne po to by się nie wykłócać wiedząc że nie ma racji.


DOMAGAM SIĘ JAKIEGOŚ ODSZKODOWANIA
Mając 1 diamentowy kilof 5/3/3 2 diamentowe  kilofy 5/3/3 oraz 5/3 z jedwabnym dotykiem. i parę innych mniej ważnych pierdół.




[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/de7ddb1f59d70.png.html
#2
To jest zabezpieczenie przed klepa z typem na fly. To tak jakbys sie wyklucal ze nigdzie nie bylo napisane ze jest antycheat i nie wiedziales ze dostaniesz bana za czity...
I gdzie tu sa brednie? Czy tylko ja ich nie widze? Quarantino juz nic nie miala ci do wytlumaczenia.
A ta tabliczka byla do admina z permisjami do stawiania tabliczek na terenach bez budowania

kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie
#3
adi12345612 gram na mcsurvi 5lat a tkai gracz co gra odwczoraj zglosil mnie za cheaty moglem miec wlama lub zrobil montaż i mi nikt niewieży
#4
Chyba źle zrozumiałeś wykłócałeś się ze mną i miałeś wielkie pretensje że padłeś. Przeteleportowałam cię na /warp pvp i pokazałam tabliczkę.
Ty tłumaczyłeś się, że przecież end to nie jest pvp. I tu cię oświeciłam że w endzie jest pvp,więc jest traktowane jako pvp.
Dalej się wykłócałeś że tak nie jest.Poprosiłam więc momolka żeby zrobił tabliczkę w endzie w takim samym stylu jak na /warp pvp.
"Latanie na pvp=ban 15min" coś w tym stylu. Momolek najwyraźniej nie zrozumiał bądź sobie zażartował i napisał: "momol daj tam tabliczkę że nie latamy na PvP". Dlaczego go o to poprosiłam? Żeby nie było więcej takich sytuacji.
Równie dobrze mogłam ci dać bana,bo po upomnieniu latałeś dalej(najwyraźniej powinnam to zrobić,jednak nie zauważyłam tego dopóki nie napisałeś że padłeś od strzały).
Odszkodowania nie będzie,ponieważ administracja nie odpowiada za stracone przedmioty i to samo napisał ci momolek na chacie.
Tak tylko na szybko tutaj dopisze bo prawie zapomniałam "nieznajomość regulaminu nie zwalnia cie od jego przestrzegania"
A logiczną rzeczą jest że po trafieniu spada się w dół, ponieważ jak już mówiłam w endzie jest PVP.
Szkoda, że to jest skarga bo teraz nalaga będzie musiała to zamykać. Pozdrawiam Quarantino Wink
#5
Krótko i na temat - administracja nie odpowiada za stracone przedmioty, statystyki.
Do tego Quarantino i Momolek udoskonalają tryb, więc dobrym pomysłem jest wprowadzenie w różnych światach tabliczek z zakazem latania na terenach, gdzie jest włączony tryb PvP.

Pozwolę sobie zamknąć, ta skarga nie ma sensu Smile

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Gentleman will walk, but never run.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości