Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xTomi777UNBAN tomi77
#1
Twój nick:tomi77
Data i godzina nadania kary:po 14
Opis sytuacjiBig Grinostałem bana za "macro" od barteza i tigri ,ponieważ wygrałem z MixPepe3 a on ma kontakty z administracją ,i jest ustawione pod nich tak samo Nystka zbanowała gracza za macro. Przed walką jakoś nie miałem nic a po walce się nagle okazuje że miałem macro bo wygrałem. Nie polecam tam grać ,ponieważ to jest ustawione.
Wytłumaczenie:Nie miałem macro a MinecraftBartez i spółka mi dała bana bo wygrałem z MixPepe3.
Powód kary Macro
#2
Nysia bana dostał za autoclicera. Którego mu po walce wykryli.
http://mcsurvi.pl/bany/info.php?type=ban&id=27925
#3
Nic nie było ustawione. Obserwowaliśmy waszą walke i stwierdziliśmy, że sprawdzimy Cię jeszcze raz, ze względu na to, że resetowałeś minecrafta. Po wpisaniu u Ciebie w wyszukiwaniu "autoclicker" wyskoczyły nawet dwa. Jeden z nich było używany w trakcie walki, więc otrzymałeś bana. I nie porównuj sytuacji do wczorajszej, ponieważ u Ciebie zostało to wykryte.
Doing is better than saying.
#4
a jakiś ss czy coś ?

(13-07-2017, 01:25 PM)Nysia ツ napisał(a): Nie musisz się bać, za jakiś czas otrzymasz UB, bo dowodów na to nie będzie. Sama już tak miałam, mówiąc prawdę, gracz otrzymał UB. Co z tego, że macro miał.

Nie dostane bo tak bartez napisał.
#5
To ty powinieneś mieć dowód, że nic nie miałeś, a nie administracja.
#6
(13-07-2017, 01:40 PM)Bartezik napisał(a): To ty powinieneś mieć dowód, że nic nie miałeś, a nie administracja.

Jak ci pisze na skype żebyś zobaczył ,że nie miałem to nie chcesz zobaczyć

Jakoś przed walką nie miałem nic a po od razu auto clicker

(13-07-2017, 01:35 PM)tygrysek208 napisał(a): Nic nie było ustawione. Obserwowaliśmy waszą walke i stwierdziliśmy, że sprawdzimy Cię jeszcze raz, ze względu na to, że resetowałeś minecrafta. Po wpisaniu u Ciebie w wyszukiwaniu "autoclicker" wyskoczyły nawet dwa. Jeden z nich było używany w trakcie walki, więc otrzymałeś bana. I nie porównuj sytuacji do wczorajszej, ponieważ u Ciebie zostało to wykryte.

Chyba nie trzeba resetować minecrafta ,żeby mieć auto clickera ?
#7
Tak nie miałeś, że miałeś i używałeś. Teraz to mogłeś sobie usunąć i pisać "NO PRZECIEŻ NIC NIE MAM". Jedyny dowód, że coś zmieniałeś to data modyfikacji za, którą i tak byś unbana nie dostał.
#8
(13-07-2017, 01:47 PM)Bartezik napisał(a): Tak nie miałeś, że miałeś i używałeś. Teraz to mogłeś sobie usunąć i pisać "NO PRZECIEŻ NIC NIE MAM". Jedyny dowód, że coś zmieniałeś to data modyfikacji za, którą i tak byś unbana nie dostał.

Tak ? Bo nie miałem na turnieju żadnego auto clickera Boże czy to takie trudne ? Ps to co sprawdziliście to z wczorajszą datą jest bo na serwie kolego na 1.12 mogę podać ip sprawdzałem auto clickera. A dzisiaj nie miałem a wy mi daliście bana brawo. Następnym razem patrzcie na datę. Ps mogę pokazać datę na skype.
#9
Taka data modyfikacji z wczoraj, że aż z dzisiaj...
#10
(13-07-2017, 01:54 PM)Bartezik napisał(a): Taka data modyfikacji z wczoraj, że aż z dzisiaj...

To czemu nie sprawdzisz ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości