Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123degrad dla nystki
#1
dziwie sie ze pisze ten watek ale moim zdaniem nystka zasluguje na degrada po dzisiejszej sytuacji o ktorej zaraz powiem..
a wiec dzis odbyla sie walka o 13.00 z turnieju pvp gdzie byla nystka i jestewonrzkurea , wonrz zostal sprawdzony przed walka
po czym wygral z nystka 3:0 nystka nie umiac sie pogodzic z przegrana dala mu bana za macro bez zadnych dowodow poprostu dala mu bana co jest moim zdaniem bezsensu jestewonrzkurea to raczej aktywny gracz ktory nie gra na czitach poprostu ogarnia pvp po chwili polowa graczy zaczela bronic wonrza i obrazac nystke za to ze tak sie zachowuje i nie umie pogodzic sie z przegrana moim zdaniem nystka powinna dostac degrada bo nie zasluguje na miejsce w admi kiedy sie tak zachowuje i nie umie sie pogodzic z przegrana po calym zdarzeniu po polgodziny zamieszania udalo sie wywalczyc ub dla wonrza...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Chwila chwila panie a pan potrafi rozpoznać makro ? makro nie jest czymś łatwym do poznania choć osoby które się z tym spotkały potrafią je rozpoznać makro ma kilka charakterystycznych cech którymi łatwo rozpoznać czy gracz je ma (łatwiej gdy program a nie myszka ) sam wiem jak wygląda makro bo miałem kiedyś myszkę taką i wiem jak to wygląda a w przypadku wnorz było widać że ewidentnie ma makro i dostał za to bana i tyle mam do powiedzenia
#3
Oj noi co z tego skoro Wonsz był sprawdzany?
Niemam nic do Nystki, ale to był ban zupełnie bezpodstawny.
Równie dobrze mogła zbanować kogoś bo kolega jej powiedział "Ej, Typek333 przeklnął weź go zbanuj"
#4
@patriko ale ona nie miala zadnych dowodow na to ze ma czity wonrzu a akurat ja umiem rozpoznawac makro
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Wonrz dostał UnBana, a Nysia bedzie miała przestrogę.
Macro nie da się wykryć w myszce.. Programy latwo znaleźć.


#6
Kogo obchodzi kto komu kazał, jest u nas zasada że każdy banuje za siebie. Można kogoś wyręczyć ale bana, można zedytować. Jeżeli ban nie należy do Nystki to jedyne kogo możemy oskarżać to osobę która banowala.
#7
A takie pytanie..
Kto banował jeśli nie nystka? xd
#8
Momolek
#9
moge wkleic logi z tego wszystkiego?
jak nystka oskarza go na multikoncie a pozniej prosi momolka zeby zbanowal wonrza za macro bo ona nie mogla na multikoncie bo nie miala rangi
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#10
Tak się wypowiem.
Nystka kazała zbanować gracza za macro. Sprawdzałam przed walką węrza i nic nie było, więc jedyną opcją jest makro w myszce.
To jest do wykrycia jeżeli zna się danego gracza model myszki. Obserwowaliśmy razem z momolkiem tygrskiem i bartezem całą walkę.
Owszem były podejrzenia takowego macra,jednak nikt nie chciał banować bo to nie było pewne.
Nystka napisała do momolka żeby to on zbanował bo ona nie jest na koncie z permisjami. Owszem momolek zbanował,jednak po chwili gracz otrzymał unbana. Nie tylko ja uważam że ban ten był niesłuszny. Tak też myślę że bijąc się z graczem może się coś wydawać że ktoś coś ma.
Jednak gdy się to obserwuje z bliska jest to trochę inne spojrzenie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości