Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
momolek$$ ^TURNIEJ PVP MCSURVI 2017^ $$
#1
                                                          TURNIEJ PVP MCSURVI.PL - EDYCJA PIERWSZA
Turniej powstał dzięki zaczerpaniu turnieju pvp z MineSerwera. Jest to 1 wydanie tego konkursu na naszym serwerze McSurvi.pl.
Opiszę tu jego zasady i jak zgłosić się do niego. Turniej zostanie przeprowadzony przez: momolek, xFroZenQ, tygrysek208 i MinecraftBarteza.

                                                                     Jak będą odbywały się walki?
Ilość walk będzie zależna od ilości uczestników. To znaczy, że np. 32 uczestników = 16 walk, 16 uczestników = 8 walk. Walki będą prowadzone etapami - (znowu w zależności od ilości graczy). Załóżmy,
gdyby było 32 uczestników turniej przebiegałby tak: 32 uczestników - 1/8, 16 uczestników - 1/4, 8 uczestników - ćwierćfinał itd.
Terminarz walk będzie pisany w postach pod tym wątkiem, dlatego polecam zajrzeć codziennie na forum po nowe wieści.
TURNIEJ BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁ NA TRYBIE PVP CLASSIC NA /WARP ARENA . WARP TEN JEST PRZEZNACZONY DLA WIDOWNI.
(Uczestników będziemy tepać na arenę). Walki będą odbywały się według terminarzu napisanego przeze mnie, gdy zgłosi się wystarczająca ilość
uczestników.



                                                                       Jak się zgłosić do turnieju?
Aby zgłosić się do turnieju napisz w poście pod tym wąkiem ''Biorę udział. Mój nick: (twój nick na mcsurvi)''. Nie przyjmujemy
zgłoszeń w prywatnej wiadomości. Zgłosić do turnieju można się do wykreślonego czasu, w tym przypadku od dzisiaj do 13.07.2017


                                                                                    Zasady:
- nie stawienie się na swoją walkę wiąże się z wykluczeniem z turnieju;
- dozwolone jest lekkie spóźnienie (5-10 minut). Jeśli nie możemy przyjść na wyznaczoną godzinę napisz jednemu z organizatorów
turnieju na pw na forum o tym, a walka zostanie przesunięta. Prośbę o to zgłaszamy przynajmniej 1 dzień przed walką. (Przesunięcie walki nie będzie dłuższe niż 2 dni!)
- uczestnik konkursu powinien przyjść 10 minut wcześniej przed rozpoczęciem walki;
- uczestnik MUSI mieć zainstalowany komunikator skype (lub teamviewer - jak kto woli) w celu sprawdzenia,
czy nie ma wspomagaczy typu cheaty, macro, clicker. Doubleclick i tripleclick też nie jest mile widziany.
- administracja McSurvi nie bierze udziału w turnieju
- przeszkadzanie w turnieju w przypadku obserwatorów wiąże się z banem na 1 godzinę;
- w jednym pojedynku zostają rozegrane 3 rundy, gracz, który zbierze ich więcej wygrywa (w finale jest 5 rund).



                                                                       NAGRODY:
1 MIEJSCE = TYTUŁ MISTRZA PVP MCSURVI 2K17, VIP NA WYBRANYM TRYBIE* I PIENIĄŻKI** [$]
(ILOŚĆ ZALEŻY OD TRYBU) NA WYBRANYM TRYBIE.
2 MIEJSCE = TYTUŁ WICE-MISTRZA PVP MCSURVI 2K17, VIP NA WYBRANYM TRYBIE*
3 MIEJSCE - TYTUŁ 3 MIEJSCA W TURNIEJU PVP MCSURVI 2K17, PIENIĄŻKI** [$] NA WYBRANYM TRYBIE

* - Nagroda w postaci VIPa nie dotyczy RPG, Real Life i obu W vs P
** - Nagroda w postaci pieniędzy nie dotyczy RPG Real Life i obu W vs P.

                                         W przypadku nie zgłoszenia się minimum liczby osób (16) turniej zostanie odwołany lub skrócony.
#2
Biorę udział
Mój nick: MixPepe3
#3
Biorę Udział.
Mój nick : 1diot4


Załączone pliki Obrazki
   
#4
Biorę Udział
Mój nick: Lisek061
#5
Biorę udział
Mój nick: WolfTheWolf
#6
Biorę udział.
Nick : Nysia
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Biorę udział Big Grin
Nick : Skillpvp321
#8
biorę udział
nick : raki123
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#9
Biorę Udział
Nick: M4ci3k1337_
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#10
Bierem udział
Nick: col088

LAUNCHPAD PRO <3

https://www.youtube.com/watch?v=4ji0zQ1-MJE

Spodobała ci się muzyka <3 ? Zostaw po sobie Diamenta))

Ableton Kocham <3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości