Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EtrayyZgłoszenia do konkursu.
#1
Exclamation 
Jeżeli nie spotkaliście mnie na serwerze, aby tam się zapisać do konkursu, możecie to zrobić tu.
Wystarczy napisać w poście swój nick, oraz nicki osób, które budowały z tobą (jeśli takie są).

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na /warp konkurs, na serwerze waterblock.

Osoby zapisane: nietaktotoperz i zaperko100; Efcia i xXKasiula; adamnie3105; BoleslawChrobry; Angelo567; ziolo1; dawid2; Kox_Kamila; shadowknightxz;
#2
Chcę się zapisaćTongue
#3
Moge się zapisać Wink a co na nagrode ..
#4
Dla zwycięzców VIPy, a do tego ich statki będą się znajdowały na nowym spawnie serwera waterblock Smile
+ wylosuję kilka osób z tych, które brały udział i ci dostaną skrzynki z nagrodami pocieszenia.
#5
Z mojej strony konkurs odwołany, z powodu rezygnacji z admina.
Proszę o zamknięcie wątku.
#6
CZEMU ETRAYY DLACZEGO ZREZYGNOWAŁAŚ?
#7
ponieważ to jego sprawa
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#8
(25-04-2015, 12:01 PM)Etrayy napisał(a): Jeżeli nie spotkaliście mnie na serwerze, aby tam się zapisać do konkursu, możecie to zrobić tu.
Wystarczy napisać w poście swój nick, oraz nicki osób, które budowały z tobą (jeśli takie są).

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na /warp konkurs, na serwerze waterblock.

Osoby zapisane: nietaktotoperz i zaperko100; Efcia i xXKasiula; adamnie3105; BoleslawChrobry; Angelo567; ziolo1; dawid2; Kox_Kamila; shadowknightxz;

Zgłaszam się ;-)
#9
chce się zgłosić do konkursu na statki mój nick to _KUCPRUK_
#10
@up i @up2 Konkurs zostal odwolany.Nauczcie sie czytac co napisal Eltray


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości