Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialy__PLDostałem Bana!!!!!!!!!!
#21
no ale nie uzwyalęm a to ze miałem to nie znaczy ze na nich grałem

i przyznalem się i chociaż powinienem dostać go na tydz/2 tyg a nie na zawsze!
#22
To nie taki serwer że ujdzie ci płazem za przyznanie.
#23
samo granie na wersji z czitami jest karalne //do zamkniecia
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#24
co w tym złego że mam huzuni i gram na serwerach gdzie mozna czitować?
żałuje ze zagrałęm na tym serwie bo administracja jest nie miła
#25
Crazycrafter co wniosłeś do sprawy? Po co komentujesz skoro nie jesteś powiązany ze sprawą? Jak widać % ostrzeżeń na ciebie nie działają.
Co do skrócenie bana raczej w to wątpie,ale niech się nala wypowie. Do tego czasu prosiłabym żeby nikt NIE z administracji się nie wypowiadał.
#26
(22-06-2017, 03:13 PM)Quarantino napisał(a): Crazycrafter co wniosłeś do sprawy? Po co komentujesz skoro nie jesteś powiązany ze sprawą? Jak widać % ostrzeżeń na ciebie nie działają.
Co do skrócenie bana raczej w to wątpie,ale niech się nala wypowie. Do tego czasu prosiłabym żeby nikt NIE z administracji się nie wypowiadał.
czyli usuniecie mi go czy nie? albo chociaz skrócicie
#27
nie usuna ci go bo grales na huzuni a pozatym na tym serwerze nie sa dozwolone czity.. //do zamkniecia
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#28
nie gralem! to że miałęm to nic nie znaczy ze gralęm. grałem tylko na t6ych serwerach co są dozwolone więc masz wała
#29
jezu wy mnie nie rozumiecie ja niegrałem na czitach na mc.survi.pl! tak trudno to zrozumiec
#30
ściślej mówiąc, ma cheaty w plikach ale na mcsurvi używał czystego minecrafta.
Ale i tak ub nie otrzymasz, np taki ja : Gram sobie na minefoxie, zabijam admina, ten mnie sprawdza i dostaje bana za cheaty ktorych nawet w plikach niemiałem..
Huzunka na kompie uzywana 2016 mi została, co chyba nie powinno być karane..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości