Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Maciek_1337_Duży Problem!
#1
Witam, chciałbym sie zapytac jakie 2 osoby teraz będą zajmowac sie Water Blockiem ponieważ RedAsPro spadł na Helpera, Nysia spadła na Jr.Moda i nie ma kto się opiekowac Water Blockiem.
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#2
Jak to nie ma kto się opiekować waterblockiem....
Opiekun nie musi mieć moderatora.Opiekun trybu jest od jego ulepszania,a nie świecenia rangą. Więc nie rozumiem problemu że tylko moderator może coś dodać/zrobić. Wystarczy zgłosić komuś wyżej na randze. Zresztą to że nystka ma jr.moda nie znaczy że nie będzie mogła uzyskać moderatora na trybie którym się opiekuje. Na przykładzie mnie mam helpera,ale na trybach którymi się opiekuje mam jr.moderatora.
Pamiętaj też o mnie ja też mam pod opieką ten tryb.Faktycznie ostatnio jakoś mniej wchodzę na te tryby typu sb sb+ i wb,jednak poprostu nie miałam ochoty jakiejś większej.W najbliższym czasie myślę że lekko się zmieni moje nastawienie i zacznę na nich grać.
#3
No dobra, ale druga osoba? (Support) bo RedAsPro Wogóle nie wbija
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#4
Nystka i Quarantino...
Z moich skomplikowanych obliczeń wynika ze to daje 2

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#5
Ja ni ogarniom jak to sie dzieje..
Ostatnio było tyle rekrutacji, a adm wciąż coś brakuje (Niby 12 a jednak mało..)
#6
Dobra wszystko wyjaśnione Do zamknięcia
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#7
Było teraz poprawianie ocen,każdy miał prawo do urlopu.Niektórzy będą teraz na wakacje wyjeżdżać nigdy nie będą wszyscy.
Trzeba to zrozumieć w końcu każdy ma życie(oprócz mnie) i każdy ma prawo do robienia czego chce.
Niektórzy odchodzą,inni nie wchodzą bo coś tam,jedni jeszcze mają zapał do wchodzenia i banowania innym powoli on zanika.
Takie rzeczy są ludzkie,tryby wb i sb czy sb+ są męczące stosunkowo.Niby jest tam pvp ale rzadko kiedy jest używane.
Na tych trybach głównie się buduje,więc rozgrywka nie jest bardzo dynamiczna,przez co siedzenie bezczynnie i pilnowanie chatu nie jest czymś
bardzo przyjemnym,czasami nawet nudnym.Jak mówiłam ja się postaram więcej wchodzić na waterblocka z waszej prośby ale czy tak długo pozostanie tego nie wiem w końcu i mnie się znudzi siedzenie bezczynnie.
#8
Jak to, niedawno nowy spawn był, MobArene mamy już gotową, dodam parę flag, trochę się komendami pobawię i można otwierać MA.
Zmieniać tak poza tym nie ma co, no chyba że masz jakieś propozycje to chętnie przygarnę i na wakacje ogarniemy.
#9
nala a co z mobarena na skyblocka normalnego?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#10
Również jest, tak jak mówiłam na WB ogarnę, a następnie na SB.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości