Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g.choderny@wp.plBan przez włamanie na konto
#1
Sad 
Nick: GracexPlacex
(SkyBlock Classic)
Powód zbanowania: cheaty
Data: 2017-06-15
Zbanowany przez: momolek


KTOŚ SIĘ WŁAMAŁ NA MOJE KONTO!!!!!! W tym czasie ja byłem w Warszawie. Dzisiaj (tj.2017-06-18) wchodzę, a tu "zostałeś zbanowany na zawsze". Wcześniej, gdy miałem takie coś kupiłem odbanowanie i poszedłem do bazy. Miałem dużo ukradzione.

Poza tym ja nawet nie umiem wgrywać cheatów!!! Jestem bardzo dobrym graczem mc, ale cheatów wgrywać nie umiem!!!

Bardzo proszę o odbanowanie. Jestem bardzo wściekły z powodu tego włamania i nie wiem jak do tego mogło dojść Sad

Z poważaniem
#2
moze nie jestem powiazany ze sprawa ale sie wypowiem wiec... gracex nie ma czitow i zreszta kiedy go zglaszalem to napisalem ze chyba ktos mu sie na konto wlamal bo zachowywalsie duzo inaczej i pisal po angielsku
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Takie wymówki każdy może mieć,poczekajmy aż wypowie się momolek do tego czasu prosiłabym czytających ten post o nie wypowiadanie się.
Ostatnio pod prośbami o ub jest dużo za dużo bez sensownego spamu.
#4
No dobra, zaproś mnie na skype z treścią "zostałem niesłusznie zbanowany i proszę o odbanowanie <twójnick>". Mój skype momolek momol (musiałem zmienić skype, bo zapomniałem hasła do starego :p). Przy okazji napisz mi gdzieś o której godzinie pasowałoby Ci przyjść na sprawdzanie. Wolałbym jutro, ponieważ dzisiaj nie mam juz za bardzo czasu.
#5
(18-06-2017, 07:18 PM)momolek napisał(a): No dobra, zaproś mnie na skype z treścią "zostałem niesłusznie zbanowany i proszę o odbanowanie <twójnick>". Mój skype momolek momol (musiałem zmienić skype, bo zapomniałem hasła do starego :p). Przy okazji napisz mi gdzieś o której godzinie pasowałoby Ci przyjść na sprawdzanie. Wolałbym jutro, ponieważ dzisiaj nie mam juz za bardzo czasu.

Nie mam skypa Sad Na sprawdzenie możemy umówić się w późniejszym terminie? Nie mam zbyt czasu. Może w wakacje albo po nich. Na pewno się jeszcze odezwe. Pozdrawiam
#6
Nie ma takiej możliwości, masz tydzień by zgłosić się do Momolka na skype/ts.
Jeżeli się w tym czasie nie zgłosisz, wątek będzie nie ważny.
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości