Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michal2006Ban za brak wspolpracy ?
#11
Nic nie pisałeś, że jesteś już na TeamSpeak'u.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#12
@UP Pisalem na chacie xD
#13
@michal2006 (lub jakis swiadek) dajcie logi na dowod
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#14
powiem tylko tyle o nysce powinna dostać degrada za to że na anihilacji pewnego dnia powiedziala przy graczach ze ranga jest tylko dla niej do banowania sama tak powiedziala wbija raz na ruski rok na jakis tryb tylko afczy jak jakis ktos poprosi ją aby kogoś sprawdzila to mowi ze niema czasu albo wychodzi i tyle
#15
@up z tym sie nie zgodze nystke prawie ciagle widze na skyblockach/waterblockach praktycznie ciagle siedzi na forum (chyba 4 najwiekszy poster) co do pierwszego to nie wiem nie mieszam sie ale jak tak powiedziala to powinienes miec logi jako jakis dowod a pozatym to jest prozba o ub gracza a nie ocenianie administratorow...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#16
Dobra na mcsurvi dzieje sie bardzo dziwnie a admin nigdy nie przyzna sie do bledu ... Gram na innym serwerku Smile Chociaz unbanem bym nie pogardzil ... XD
#17
A powiedz, nie wolisz być sprawdzany na Skype?
Myślę że jest łatwiejszy w obsłudze.
#18
Tak pisalem Nysiu ze przez skype ... ale on mi nic na to nie odpowiedziala
#19
To pozwól że ja Cię sprawdzę, skoro łatwiej Ci na skype, a ja akurat mam czas.
Jeżeli uważasz że ban jest niesłuszny to zaproś mnie na Skype: nalaggg
Następnie napisz do mnie wiadomość o treści;
"Witam przyszedłem na sprawdzanie iż dostałem niesłusznego bana.
1. Ban od: Nystka
2. Nadany dnia: (WYPEŁNIJ)
3. Mój Nick: (WYPEŁNIJ)
4. Link do wątku: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Ban-za-bra...3#pid65903 "
Jeżeli będziesz czysty, otrzymasz UnBana, pod warunkiem że nic nie zmieniałeś w .minecraft
#20
Nalagx35 umowimy sie na jutro albo dzisiaj ale w nocy? Nie tak pozno troche wczesniej niz noc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości