Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DengerCatKonto Vip
#1
Nick z gry: DengerCat

Tryb dotyczący problemu/pytania: SkayBlock +

Opis problemu/pytania: Wysłałam sms'a na vipa. Sms potwierdzajacy cytuje: Zamowione KONTO VIP zostalo aktywowane.
Ale na skyblock+ dalej nic nie mam . Nie mogę używać komend ani na czacie nic się nie pojawiło.
Sms wysłałam o 17:24

Pilna odpowiedź!
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#2
moze wyslalas na np skyblock a nie skyblock+ lub wpisalas bledny nick?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Właśnie nie weszłam na skyblock+ i tam było to napisane jak dostać konto vip więc robiłam zgodnie z instrukcją :/ I dobrze wpisałam nick
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#4
moze to tez byc problem opoznionej konsolkii tylko to mi przychodzi do glowy
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
wysłałam 17:24 a już jest 17:42 .-. . Ale zobaczę może przyjdzie może nie... jak nie będę czekała na odpowiedź moderatorów

Trochę to dziwne bo na skyblock+ zamówiłam teraz kasę i przyszło od razu..
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#6
Na emaila napisz.
Czekaj, ja ci tu wklejke zrobie :
Jeżeli nie dostałeś zamówionej usługi, niepoprawnie ją zamówiłeś lub masz problem z hasłem do gry należy napisać E-Mail na adres ADMIN@MCSURVI.PL.

Jeśli problem dotyczy usług sms w treści Maila powinna znajdować się informacja:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Weryfikacja twojego problemu powinna potrwać do 24 godzin. W weekendy do 48 godzin
#7
Sprawdź jak wpisalas nick. Wielkosc liter ma znaczenie.


#8
(15-06-2017, 03:47 PM)Skillpvp123 napisał(a): Na emaila napisz.
Czekaj, ja ci tu wklejke zrobie :
Jeżeli nie dostałeś zamówionej usługi, niepoprawnie ją zamówiłeś lub masz problem z hasłem do gry należy napisać E-Mail na adres ADMIN@MCSURVI.PL.

Jeśli problem dotyczy usług sms w treści Maila powinna znajdować się informacja:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Weryfikacja twojego problemu powinna potrwać do 24 godzin. W weekendy do 48 godzin


Dziękuje już piszę

(15-06-2017, 03:48 PM)Chuck napisał(a): Sprawdź jak wpisalas nick. Wielkosc liter ma znaczenie.

Sprawdziłam zanim wysłałam nick więc wielkość jest dobra 
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#9
24 h minęły i nic nie odpisali :/ rozumiem święto było dlatego dziś czekałam na odpowiedź ale nie przyszła Sad
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#10
A na pewno miałaś pieniądze na koncie? Bo może było za mało lub u operatora musisz odblokować czy coś m


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości