Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crazycrafterCo jest potrzebne do PvP?
#11
na co damage indicators i betterp pvp naraz jezeli better pvp pokazuje zycie przeciwnika
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#12
@up
jak masz 1.8 + to się nie dziw
#13
Ostatnio (co ja wygaduje) *od paru lat mnie ludzie wyzywają od auto armorów , oto dlaczego:
Podczas 1v1 (czy coś) ustawiam sobie zapasową zbroje na 6,7,8,9 a gdy zobaczę że coś mi się zniszczyło. (1. Hełm) to daje na 6 i klikam LPM+PPM a potem szybko przeskakuje na miecz ( w moim przypadku 1 lub 3). I tak dalej robię z 7,8,9. Napiszę również w jakiej kolejności padają przedmioty
1. Hełm
2. Buty
3. Klata
4. Spodnie
Również stosuję takie coś: Gdy chce zjeść refa lub koxa to albo skacze do tyłu i jem albo klikam LPM i PPM i jem.
Pomogłem? XD
#14
ZUa kolejność.
1. Hełm
2. Buty
3. Spodnie
4. Klata
D:
#15
@up
Mi pada tak jak ja napisałem xD ( albo zaczyna się tak : Buty, hełm, spodnie , klata)
#16
Może miałeś niefarta i miałeś bardziej obite spodnie przed walka..
Klata ma kilka użyć więcej od spodnii xdd
Jak nie wierzysz to choć na pvp xDD
#17
Gram z nowym setem ( i jeden zapasowy ) na xvsx xD
Ale jak mnie zapraszasz na 1v1 to na pw
#18
a moze mial ciernie na klacie??? przypominam ze od cierni set duzo szybciej pada
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#19
Była klepa na 4/3 i 5/2 + 2 koxy + 5refow + set zapasowy taki sam
#20
Do pvp tez dobry jest laby mod x;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości