Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123pvp classic....
#1
1pvp classic zaczyna schodzic na psy przez cziterow i mala aktywnosc administracji praktycznie jedynym administratorem jaki tam siedzi
jest quarantino i jeszcze co jakis czas wbije nala tigri lub bartez reszte administratorow spotyka sie tam raz na rok a ten tryb jest
podobno ogolny i kazdy administrator powinien go pilnowac
jeszcze jednym powodem sa skrzynki przykladowo na texasie gdzie mozna zdobyc w chwile caly set prot 4 i kazdy na mulciaku z czitami w chwile moze sie stac diamentowy koxy moze tez znalesc w pierwszej lepszej skrzynce na texasie moim zdaniem skrzynki maja za dobre dropy
moim zdaniem powinnniscie dodac bany na ip bo czesto 1 cziter tworzy 50 multikont i jak na 1 dostanie bana odrazu idzie na 2 i bany na ip by w tym pomogly
kolejnym pomyslem jest wlasne stworzenie wersji cos na styl blazing packa wtedy cziterzy zeszli by do minimum
nastepnym pomyslem jest komenda /helpop bo jak administrator jest na vanishu nie da sie napisac do niego na msg a jak napiszesz to na all to cziter sie najczesciej wylaczy

wiem ze to sa tylko moje uzalenia i wszystko sie napewno nie spelni ale zawsze warto sprobowac
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
W pierwszej kwestii się nie zgodzę,owszem jest to tryb ogólny jednak popatrz że przez ostatni czas czyli tak około maj-czerwiec jest poprawianie ocen i każdy miał prawo do trochu luzu.Myślę że aktywność od początku wakacji się zmieni na lepsze.
Ze skrzynkami przyznam ci rację jest to trochę bzdura że tak łatwo set można zdobyć i koksy.
Bany na ip raczej na 200% odpada są osiedla gdzie jest jedno ip i takowi gracze dostali by niesłuszne bany,bo kto inny z danego ip by sobie zasłużył,
zresztą takowe ip niektórzy mają zmienne więc i to by nic nie dało.
Co do wersji z blazing packiem się nie wypowiem,bo akurat nie mam pojęcia.
Komenda /helpop mogłaby się przydać,jednak i tu pojawia się problem zbędnego spamu.Jest to do zrobienia i nie powiem że by się to nie przydało,jednak to już myślę admin musiałby się wypowiedzieć.
#3
Na nic nie schodzi, cheaterzy byli są i będą, co dzień staramy się ich banować jak najwięcej i możesz być pewien że jak napiszesz na chacie "kasia734 - cheaty" to na pewno jak będziemy, to ją będziemy mieli na oku, oczywiście na temat helpop też pogadam.
Skrzynki zawsze takie były, i będą wkrótce możliwe nowe mapy więc wszystko się pozmienia..
Banów na ip nie będzie, były - zrezygnowaliśmy.
Pozwól że dam Ci małe streszczenie powodu nie banowania na ip; http://scr.hu/9xh2/t342z
Blazing pack to bezsens, takie coś można wprowadzić na serwery survival, easyhc ale nie serwery minigames.
Większość graczy nie potrafi go wgrywać, niektórym się nie chce a niektórzy po prostu nie mają zamiaru sobie go wgrywać z myślą o pamięci w komputerze bądź ryzyku że coś źle zrobią...
#4
banan napisal ze mozna go uzywac w drastycznych przypadkach

jest sobie gram taner ktory co chwila dostaje bany i tworzy mulciaki np taner123 taner_PVP itd
zrobil z 50 multioknt lacznie ale nadal nie dostal bana na ip
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Drastyczne sytuacje to boty z tego samego ip, którego jak zbanujesz jednego to wszystkie znikną, to jest drastyczna sytuacja.
#6
ale to nie sa boty bo normalnie pisza do innych i graja na czitach

w tym problem...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
@quarantino
ale problem jest od kiedy pamietam jak jeszcze gralem w 2014 przed moja przerwa i cziterow bylo pelno a administratorow prawie nic ;/
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#8
Tutaj ci zacytuję "cheaterzy byli są i będą" nic nie można zrobić tylko ich banować. Nie każdy będzie chciał takowego blazing packa instalować.
Albo po prostu nie będzie miał możliwości.
#9
ale dalo by sie zmniejszyc ich ilosc poprzez /helpop lub wieksza aktywnosc administracji
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#10
Nala pisała do admina z propozycją /helpop o ile się nie mylę,też jestem za szczerze mówiąc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości