Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oki1[SKARGA] ZiziZombek i Serero
#1
    Mój nick:MitsuDevil
  Nicki Oskarżonych: ZiziZombek i Serero
  Powód: lagowanie servera i złe słownictwo[
  Tryb, na którym się to wydarzyło: Creative 3
  Godzina, data:19.15
  Krótki opis sytuacji: osoby te tworza wagoniki ktore powodują lagi innym graczom, wagoniki rowniez sa przezucane z innej dzialki na druga jak również jedna z z tych osób dosc w ciekawy sposób sie wyraża, nick osoby jest zawarty w ss.


Załączone pliki Obrazki
   
#2
id działki jest potrzebne kolego
#3
(12-06-2017, 05:28 PM)Heaven39 napisał(a): id działki jest potrzebne kolego

dzialke juz te osoby opuscily niestety .... ale są dowody kto robil ten zament 


Załączone pliki Obrazki
       
#4
Ucięte ss.
Gdzie ty tu złe słownictwo widzisz?
#5
(12-06-2017, 06:22 PM)Skillpvp123 napisał(a): Ucięte ss.
Gdzie ty tu złe słownictwo widzisz?

cos jeszcze ?


Załączone pliki Obrazki
   
#6
Daj całego screenshota,uciętych nie musimy przyjmować.
#7
(12-06-2017, 07:06 PM)Quarantino napisał(a): Daj całego screenshota,uciętych nie musimy przyjmować.

to juz wasz problem jak server zejdzie na psy lub sie bedzie zwieszac Tongue milego dnia wiec . Ja tylko chcialem dobrze dla graczy 
#8
Oki1 twój problem ponieważ wstawiłes uciętego a uciętych administracja nie przyjmuje doslij calego ss i przeczytaj ,,Zanim napiszesz skarge''
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#9
(12-06-2017, 07:40 PM)_Maciek_1337_ napisał(a): Oki1 twój problem ponieważ wstawiłes uciętego a uciętych administracja nie przyjmuje doslij calego ss i przeczytaj ,,Zanim napiszesz skarge''

znow sie powtorzyla sytuacja z wagoniami Wink dziekujemy administracjo za wszelkie starania aby serv byl milym miejscem
#10
To nie rozumiem problemu w nagraniu tego Wink Gdybyś nagrał nie było by problemu i od razu gracze dostaliby bana.
@edit z resztą nie podałeś w wzorze swojego nicku przez co nie widzę gdzie jesteś i nie mam jak tepnąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości