Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crazycrafterMiski po zupach
#1
Witam na trybie pvp kits gram dość często i wkurzają mnie czasem miski po wypitych zupkach , chciałbym aby te miski sie automatycznie usuwały z EQ . Gdyż zaśmiecają one tylko Inventory.
#2
popieram
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Nie zgodzę się z tobą.
Zupy utrudniają gre - to fakt ale to lepiej, inaczej musiałbyś klepać 1 typa tracąc przy tym z 20 zup, i nie dobijesz nawet 10 killstreak a tak to możesz wykazać się umiejętnościami od używania zup Big Grin
Gdy stracisz wszystkie zupki w pasku zadań, poprostu orasz z 10 kratek usuwając przy tym miski, pyk cyk i masz swoje zupki. (przynajmniej ja tak robie)
#4
Popieram cie, lepiej żeby się usuwały będzie lepiej  dla graczy Smile
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#5
Bez sensu. Bo co robić coś, skoro możesz to zrobić sam. Zbierasz miski do jednego slota w EQ i potem wyrzucasz kompilacją przycisków Ctrl + Q.


#6
@up
Łatwo ci mówić , za każdym razem gdy wyrzucę to po jakimś czasie wracają:v
#7
Może masz lagi czy cuś?
Ja normalnie wyrzucam miski a po jakiś 3 sekundach jestem gotowy do dalszej walki..
.. Chyba że masz na myśli to że gdy przeniesiesz zupy to za szybko ich zużywasz..
#8
@up
Tak tak mam lagi , niemam premki , mam 30-40 fps i mam lagi tak tak.Mam tak zawsze :-;
#9
Miski po zupach nie wracają. Po prostu je wyrzucaj. Nic w tym trudnego.


#10
A co za problem z miskami w eq? I tak puste miejsca nie zapelniaja sie zupkami. To co mozna sb do eq wsadzic w miejsce po miskach? Jedynie dla kangura albo fantoma to moze byc problem, bo oni mogą brac zupki ze spawnu. Jednak tam nie trzeba sie spieszyc.

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości