Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DengerCatSkyBlock+ Pieniądze
#1
Miałam jeszcze wczoraj 5325 z groszami a teraz weszłam i pisze mi że mam 1$ Czemu tak sie stało? Proszę to naprawić.
Mojemu znajomemu też tak wystąpiło i zabrało 500$ . Proszę to naprawić i oddać $
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#2
Posiadasz jakieś ss gdzie jest widoczna kwota pieniężna?
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
Dziwne faktycznie mnie również zresetowało pieniądze. Postaram się dowiedzieć dlaczego tak się stało.
#4
(06-06-2017, 01:19 PM)FuBuKi napisał(a): Posiadasz jakieś ss gdzie jest widoczna kwota pieniężna?

Jakbym wiedziała że na następny dzień znikną pieniądze bym nagrała .-.
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#5
Mogę potwierdzić z tymi pieniędzmi bo mamy razem wyspę i wczoraj 2 osoby kupywały od nas jajka za 500$
ale żeby prosić o ss'a jak nawet sie nie wiedziało że kasa sie zreseruje to troche dziwne według mnie
#6
Teraz to już masakra boje się wysłać sms'a by dostać 100.000$ . Bo jeszcze jutro znikną...
Proszę zróbcie z tym coś Sad
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#7
Proszę odpisać bo nie wiem co zrobić
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#8
Mogę prosić o odpowiedź ?
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~
#9
Pieniądze zostały zresetowane, z powodu pewnego błędu.
Uznajmy to za reset pieniężny po prostu, błąd został już naprawiony ale niestety nie ma możliwości odzyskania zarobków, przepraszamy.
Planuję zrobić mały event niedługo na $ oraz vipy, ale to gdzieś na początek wakacji. Wiem że nie zastąpi to wam kwoty wcześniejszej, ale chociaż w minimalnym stopniu jakoś pocieszy.
#10
Czyli już nie będzie na razie resetu i mogę spokojnie wysłać sms na $ ?
[Obrazek: giphy.webp]
~Paczam na ciebie ~


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości