Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_[Problem] Nieskonczony Vortex
#1
Nick: szumielxd_
Tryb: Anihilacja


Opis: Od jakiegos juz czasu zauwazylem ze niektorzy gracze za zadne skarby nie chca spadac za mape...
Po prostu zatrzymuja sie w miejscu i po jakims czasie uzywaja vortexa aby wyleciec.
...
#2
Zrefreszuje zeby mi tu nikt ni zapomnial o mnje
Winc...
@refresh

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#3
#nabijanienarefreshu part II
@refresh

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#4
Może tez
@refresh c:

Szumiel, więc administracja wykorzystuję bugi? Och coraz więcej motywacji do gry c:
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#5
Fajnie olewacie sprawy
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
Podesłałam Bananowi, ja na takie "bugi" nie mam wpływu i raczej naprawić też nie naprawię, więc myślę że Banan może się wypowiedzieć coś na ten temat..

(13-06-2017, 04:21 PM)Lordgangnster18s napisał(a): Fajnie olewacie sprawy
Nie olewamy, szczerze mówiąc dopiero teraz ten wątek do mnie dotarł, bo wcześniej jakoś mało przebywałam na forum, poprawa ocen itp itd.. 
Nie bulzuj się z powodu małego zaniedbania wątku, prędzej czy później odpowiedź zostanie udzielona. Może trochę później, ale myślę że da się wybaczyć. :p
#7
Jak dla mnie to i tsk szybki czas reakcji, bo zeszly moj watek nie misl zadnej sensownej odpowiedzi przez 2 miechy.
Watek tez jest lekko uciążliwy bo nie wiadomo co z nim zrobic. Minal dopiero tydzien...

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#8
Administracja odpowiada na wątek wtedy kiedy ma na to czas i możliwość, nie wszystko kręci się wokół twojej osoby, mamy na głowie znacznie więcej spraw mniej/bardziej ważnych.

Jeśli chodzi o błąd to nie ma się wiele nad czym rozwodzić, nie jest to błąd vortexa bo równie dobrze możesz podkoczyć i efekt będzie ten sam - należy jednak pamiętać że jeśli ktokolwiek zgłosi używanie takiej funkcji podczas gry to osoba która ją wykorzystuje otrzyma bana a nawet dodatkowe zerowanie konta, gdyż jest to celowe wykorzystywanie błędów klienta mc (tak, będzie to działać na każdy serwerze i trybie), jednak jest to banalne do weryfikacji w efekcie czego można łatwo i szybko wystawić bana, bez jakichkolwiek weryfikacji. Film skasowałem aby nie czynić dodatkowej promocji.

Odpowiedź na pytanie czy jest to dozwolone czy nie jest oczywista sama w sobie - wszelkie wykorzystywanie błędów gry lub rozgrywki nieuczciwej jest nielegalne.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości