Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matrix9039UNBAN matrix9039
#11
@Dragon_Arya to powiedz mi teraz czy zapamiętałbyś nicki graczy który dostali bana na np: 30 dni i potem znowu mieli otrzymać bana na zawsze?
Nie sądzę,za cheaty zawsze był perm i zawsze będzie.Bez sensu żeby taki cheater wbijał co jakiś czas i ponownie uprzykrzał innym gre.
Po to jest forum żeby prosić o UB.
@matrix9039 a pisać że zrobiłeś dużo dla graczy to każdy może.
Oczywiście nie mówię że tak nie było ale każdy ale to każdy mógł tak napisać.
Jednak oczywiście ban od nystki więc niech kobitka się wypowie.
#12
Proszę o jakąkolwiek odpowiedź jak potoczy się moja sprawa Sad
#13
(05-06-2017, 06:05 PM)Dragon_Arya napisał(a):
(05-06-2017, 05:34 PM)momolek napisał(a): Proszę wstawić ss bana. @Dragon_Arya ,,moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.''. To na ile chciałbyś dawać bana za cheaty?

Momolek moim zdaniem kara za takie przewinienie powinien być dość długi ban, lecz dożywotni jest już lekka przesadą.
Szczególnie gdy zdarzyło się to po raz pierwszy, a jak mi wiadomo matrix nie poużywał zbyt długo swojego nowego nabytku ponieważ od razu został zbanowany.
Nie raz widziałam cheaterów na serwerze, którzy pomimo skarg nie zostali zbanowani za brak dowodów i wciąż w najlepsze okradają innych graczy w nieuczciwej walce.
Proszę o przemyślenie moich argumentów i uczciwą ocenę.

Tu również chodzi o konkretną osobę, która ma swoje powody aby zostać przywróconym do łask na serwerze. Nie jestem całkowicie przeciwna dożywotniej karze dla cheaterów jednak matrix ma argumenty do ubiegania się o skrócenie bana.

(05-06-2017, 06:15 PM)Quarantino napisał(a): @Dragon_Arya to powiedz mi teraz czy zapamiętałbyś nicki graczy który dostali bana na np: 30 dni i potem znowu mieli otrzymać bana na zawsze?
Nie sądzę,za cheaty zawsze był perm i zawsze będzie.Bez sensu żeby taki cheater wbijał co jakiś czas i ponownie uprzykrzał innym gre.
Po to jest forum żeby prosić o UB.
@matrix9039 a pisać że zrobiłeś dużo dla graczy to każdy może.
Oczywiście nie mówię że tak nie było ale każdy ale to każdy mógł tak napisa.
Jednak oczywiście ban od nystki więc niech kobitka się wypowie.

Masz rację pewnie nie, ale po tak długim banie niektórzy zmieniają podejście, lecz niestety niewielka ich liczba ponownie decyduje się na uczciwą grę
Chętnie zobaczę opinię Nystki w tej sprawie i dowiem się jak to wyglądało z jej perspektywy
Everyone will burns



#14
Jak ktoś jest modem powinien dbać o porządek a banować bo poprostu nie lubi człowieka. TO prawda nie zawsze ban jest słuszny tylko jest dawany pod maciskiem graczy którzy są w zmowie, aby mieli o czym gadac i się śmiać że kogoś wkopali i oszukali administracje
#15
@Up ty wiesz wgl co ty piszesz??
Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
Z reszta, matrix przyznał się do wspomagaczy.
@Dragon_Arya
Wiem że to twoje multi matrix ;d
Skoro dostałeś bana, nikt niemógł o tym wiedzieć.
Ale nieee bo 4 min po twoim banie oczywiście przypadkiem weszła na forum, założyla konto i się tu udzieliła.
#16
(05-06-2017, 07:25 PM)Skillpvp123 napisał(a): @Up ty wiesz wgl co ty piszesz??
Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
Z reszta, matrix przyznał się do wspomagaczy.
@Dragon_Arya
Wiem że to twoje multi matrix ;d
Skoro dostałeś bana, nikt niemógł o tym wiedzieć.
Ale nieee bo 4 min po twoim banie oczywiście przypadkiem weszła na forum, założyla konto i się tu udzieliła.

Tak dla jasności Dragon_Aray jest vipem na mcsurvi to jakby to było moje multi konto to gdzieś bym miał konto matrix9039 i grał na Dragonie czyż nie?

(05-06-2017, 07:31 PM)matrix9039 napisał(a):
(05-06-2017, 07:25 PM)Skillpvp123 napisał(a): @Up ty wiesz wgl co ty piszesz??
Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
Z reszta, matrix przyznał się do wspomagaczy.
@Dragon_Arya
Wiem że to twoje multi matrix ;d
Skoro dostałeś bana, nikt niemógł o tym wiedzieć.
Ale nieee bo 4 min po twoim banie oczywiście przypadkiem weszła na forum, założyla konto i się tu udzieliła.

Tak dla jasności Dragon_Aray jest vipem na mcsurvi to jakby to było moje multi konto to gdzieś bym miał konto matrix9039 i grał na Dragonie czyż nie?

A po drugie znamy się z Dragon i napisałem do niej, że dali mi bana Sad

Mam nadzieję, że administracja da mi szansę. Miłego wieczoru każdemu życzę

(05-06-2017, 06:15 PM)Quarantino napisał(a): @Dragon_Arya to powiedz mi teraz czy zapamiętałbyś nicki graczy który dostali bana na np: 30 dni i potem znowu mieli otrzymać bana na zawsze?
Nie sądzę,za cheaty zawsze był perm i zawsze będzie.Bez sensu żeby taki cheater wbijał co jakiś czas i ponownie uprzykrzał innym gre.
Po to jest forum żeby prosić o UB.
@matrix9039 a pisać że zrobiłeś dużo dla graczy to każdy może.
Oczywiście nie mówię że tak nie było ale każdy ale to każdy mógł tak napisać.
Jednak oczywiście ban od nystki więc niech kobitka się wypowie.

Ok czyli mam rozumieć, że nie mam na co liczyć już na tym serwerze? Skoro liczy się tylko to co się złego zrobiło to WIELKIE DZIĘKUJĘ Sad proszę sobie już mną głowy nie zawracać administracjo. 
#17
(05-06-2017, 07:25 PM)Skillpvp123 napisał(a): @Up ty wiesz wgl co ty piszesz??
Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
Z reszta, matrix przyznał się do wspomagaczy.
@Dragon_Arya
Wiem że to twoje multi matrix ;d
Skoro dostałeś bana, nikt niemógł o tym wiedzieć.
Ale nieee bo 4 min po twoim banie oczywiście przypadkiem weszła na forum, założyla konto i się tu udzieliła.

Weszłam tu i zarejestrowałam się poniewaz dowiedziałam się że matrix ma bana, tak dla jasności to nie multi bo mam vip na moim koncie i myślicie że jakby to było jego drugie konto to aż tak by się przejmował tym? Wink
Everyone will burns



#18
Dragon_Arya po sposobie pisania widać że to ty matrix. To że ktoś ma konto z vipem na serwerze nie znaczy że na forum ma. A co za problem założyć sobie konto z nickiem np SzybkiBanan (jeśli takiego konta nie ma) i podszywać się pod admina? Chociaż wątpię żeby ktoś w to uwierzył, ale chodzi o fakt że to jak ktoś die nazywa na forum nie znaczy że ma taki nick w grze.

A co do wątku to skoro mówisz że już nie chcesz tego ub to chyba do zamknięcia.
#19
(06-06-2017, 06:30 AM)szumiel napisał(a): Dragon_Arya po sposobie pisania widać że to ty matrix. To że ktoś ma konto z vipem na serwerze nie znaczy że na forum ma. A co za problem założyć sobie konto z nickiem np SzybkiBanan (jeśli takiego konta nie ma) i podszywać się pod admina? Chociaż wątpię żeby ktoś w to uwierzył, ale chodzi o fakt że to jak ktoś die nazywa na forum nie znaczy że ma taki nick w grze.

A co do wątku to skoro mówisz  że już nie chcesz tego ub to chyba do zamknięcia.

To wejdź  sobie na serwer i poczekaj na Dragon i się jej zapytaj czy się wypowiadała pod moimi postami. Ludzie próbujecie zrobić jeszcze większą aferę i tylko bardziej zdołować człowieka.

Słuchajcie poczekajmy na decyzje administracji. Ja tu tylko miałem zamiar prosić o swojego UB , a nie robić jakąś gów***o burze pod moim postem. W końcu na stronie serwera zrobiono specjalnie zakładkę skargi/odbanowania, aby było można jeszcze coś w tej sprawie zrobić więc proszę administrację o jeszcze jedną szansę.
Z poważaniem matrix9039
#20
@skillpvp123
@szumiel
Skoro nie jestescie w zaden sposob powiazani ze skarga, ani nic sensownego nie wnosicie do watku, to po co sie wypowiadacie?
Co z tego ze moze to byc jego mulciak? Cos to zmienia?
Jakby to przeszkadzalo to w wiekszosci przypadkow wystarczy porownac ip...
Wiec po uj go bezpodstawnie oskarzacie?
@watek
Widac ze gracz zaluje tego co zrobil i watpie zeby znowu czitowal. Jak dla mnie zasluguje na druga szanse. Jakis gosciu dostal druga szanse 2 razy...
Nawet ja kiedys mialem bana za glupia reklame i dostalem ub. Jednak decyzja nalezy do Nystki i troche musisz poczekac...

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości