Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matrix9039UNBAN matrix9039
#1
Sad 
Twój nick: matrix9039

Data i godzina nadania kary: 2017-06-04 

Opis sytuacji:
Witam Sad 

Wchodzę sobie dzisiaj na serwer i pisze, że zostałem zbanowany za cheaty. A no więc nie zostaje mi nic innego jak się przyznać, ale jako że jest to moje pierwsze wykroczenie i nikomu nie robię pod górkę na serwerze to chciałbym prosić całą administracje o jeszcze jedna szansę, ponieważ nie jestem złym graczem. Zawsze staram się w jakiś sposób pomóc innym (nowym graczom zawsze daje coś na start, albo pomagam w poznaniu komend na serwerze lub mówię co i jak, a także nie używam wulgarnych słów). Obiecuje poprawę i bardzo proszę o jeszcze jedną szansę. I przepraszam za swoje wykroczenie. Proszę także o odpowiedź w tej sprawie kogokolwiek z administracji. Jeżeli nie o dezaktywacje bana to chociaż o skrócenie go do jakiegoś określonego czasu. Proszę. 
Jeszcze raz bardzo przepraszam Sad 
Z poważaniem matrix9039

Wytłumaczenie:
Nie umiem się w żaden sposób wytłumaczyć, po prostu popełniłem błąd, ale każdy je popełnia i zasługuje na drugą szansę. Dlatego proszę administracje o drugą szansę.
matrix9039 
#2
Znam matrixa9039 od dawna właściwie od początku mojej przygody z serwerem mcsurvi.
I mogę zapewnić że nigdy wcześniej nie zrobił nic za co zasłużył by sobie na bana lub skargę.
Chęci bycia lepszym jest moim zdaniem normalna ale należy dążyć do niej powoli o własnych siłach, nie przy nieuczciwej pomocy jaką są cheaty.
matrix9039 postąpił niewątpliwie źle lecz moim zdaniem powinien dostać drugą szansę i zostać odbanowanym,
jak wspomniałam wcześniej matrix nigdy wcześniej nie podpadł i moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.
Jestem za odbanowaniem gracza matrix9039.
Dziękuję.
Everyone will burns



#3
Popieram byłem nowy i też mi pomógł wiele razy ma sklep dał mi coś na start za darmo polubiłem go. Proszę, aby go od banowano albo chociaż skrócono bana.
#4
(05-06-2017, 05:19 PM)Dragon_Arya napisał(a): Znam matrixa9039 od dawna właściwie od początku mojej przygody z serwerem mcsurvi.
I mogę zapewnić że nigdy wcześniej nie zrobił nic za co zasłużył by sobie na bana lub skargę.
Chęci bycia lepszym jest moim zdaniem normalna ale należy dążyć do niej powoli o własnych siłach, nie przy nieuczciwej pomocy jaką są cheaty.
matrix9039 postąpił niewątpliwie źle lecz moim zdaniem powinien dostać drugą szansę i zostać odbanowanym,
jak wspomniałam wcześniej matrix nigdy wcześniej nie podpadł i moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.
Jestem za odbanowaniem gracza matrix9039.
Dziękuję.

Bardzo Ci dziękuję Dragon_Aray, że pomagasz mi w tej trudnej chwili, mam nadzieję, że nawet jak nie zwrócą mi konta to nasza znajomość będzie trwała jeszcze długo !
#5
Proszę wstawić ss bana. @Dragon_Arya ,,moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.''. To na ile chciałbyś dawać bana za cheaty?
#6
(05-06-2017, 05:20 PM)tetnowskikrystian42@gmail.com napisał(a): Popieram byłem nowy i też mi pomógł wiele razy ma sklep dał mi coś na start za darmo polubiłem go. Proszę, aby go od banowano albo chociaż skrócono bana.
KrzychuR bardzo dziękuję ci za wstawienie się za mną mam nadzieje, że administracja to zrozumie.

(05-06-2017, 05:34 PM)momolek napisał(a): Proszę wstawić ss bana. @Dragon_Arya ,,moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.''. To na ile chciałbyś dawać bana za cheaty?

Jeżeli jest to moje pierwsze wykroczenie to myślę, że upomnienie jak na razie byłoby dobra karą, a następne wykroczenie już skarzcie mnie na dożywocie.
#7
Cheaty = Perm. Mamy dawać za cheaty upomnienie? Pomyśl sobie na co by zszedł ten serwer. Nadal proszę o ss bana.
#8
(05-06-2017, 05:59 PM)momolek napisał(a): Cheaty = Perm. Mamy dawać za cheaty upomnienie? Pomyśl sobie na co by zszedł ten serwer. Nadal proszę o ss bana.

Proszę i nprawdę prosze o ostatnią szansę. 

(05-06-2017, 06:00 PM)matrix9039 napisał(a):
(05-06-2017, 05:59 PM)momolek napisał(a): Cheaty = Perm. Mamy dawać za cheaty upomnienie? Pomyśl sobie na co by zszedł ten serwer. Nadal proszę o ss bana.

Proszę i nprawdę prosze o ostatnią szansę. 

Bądź chociaż proszę o skrócenie terminu tego bana. 

(05-06-2017, 06:00 PM)matrix9039 napisał(a):
(05-06-2017, 05:59 PM)momolek napisał(a): Cheaty = Perm. Mamy dawać za cheaty upomnienie? Pomyśl sobie na co by zszedł ten serwer. Nadal proszę o ss bana.

Proszę i nprawdę prosze o ostatnią szansę. 

Bądź chociaż proszę o skrócenie terminu tego bana. 


Załączone pliki Obrazki
   
#9
(05-06-2017, 05:34 PM)momolek napisał(a): Proszę wstawić ss bana. @Dragon_Arya ,,moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.''. To na ile chciałbyś dawać bana za cheaty?

Momolek moim zdaniem kara za takie przewinienie powinien być dość długi ban, lecz dożywotni jest już lekka przesadą.
Szczególnie gdy zdarzyło się to po raz pierwszy, a jak mi wiadomo matrix nie poużywał zbyt długo swojego nowego nabytku ponieważ od razu został zbanowany.
Nie raz widziałam cheaterów na serwerze, którzy pomimo skarg nie zostali zbanowani za brak dowodów i wciąż w najlepsze okradają innych graczy w nieuczciwej walce.
Proszę o przemyślenie moich argumentów i uczciwą ocenę.
Everyone will burns



#10
Chciałbym też prosić aby administracja nie patrzyła wyłącznie na mój błąd, ponieważ zrobiłem też dużo dobrego dla innych graczy na tym serwerze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości