Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matrix9039UNBAN matrix9039
#21
@Up powiedz to tej dragon_arya i temu tam tetnowskikrystian..
Ja wnosze coś do tematu, żałosne robienie mk w celu obrony samego siebie.
Tez tak umiem, ide sb pocheatowac, dostane bana to napisze prozbe o ub, zrobie z 10 multi np xMarekx (Bo chyba niema jeszcze konta na forum) i powiem "Och, on nie może mieć bana bo ja go znam to on nie czituje wiec musicie go odbanowac"
@Cos do sprawy
Ale oczywiiiscie, dajmy wszystkim haxom 20 szans bo czemu nie? Może tym razem się zmieni?
Napewno.. Gdyby tak było to wgl by nie cheatowal..

Może ten post był nic niewartym, właśnie zdałem sobie sprawę że od tego jest priv D:
#22
Nie będę odnosić się do komentarzy które zarzucają komentowanie mi z multi kont. Przyjdzie admin to może to sprawdzić. Uszanuje decyzję Nystki.
#23
(05-06-2017, 05:03 PM)matrix9039 napisał(a): nikomu nie robię pod górkę na serwerze
Robisz pod górkę każdemu graczowi który w tym czasie się z Tobą bił czy coś innego. A ten gracz był czysty.
(05-06-2017, 05:03 PM)matrix9039 napisał(a): Nie umiem się w żaden sposób wytłumaczyć, po prostu popełniłem błąd,
Masz u mnie plus, że umiesz przyznać się do winy.
(05-06-2017, 05:19 PM)Dragon_Arya napisał(a): moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.
A inaczej jak mają cheaterzy zostać karani? Zostanie ban permanentny za cheaty, lub inne wspomagacze.
(05-06-2017, 06:05 PM)Dragon_Arya napisał(a): lecz dożywotni jest już lekka przesadą.
Czasami zdarza się, że jest UnBanAll i w tym momencie to każda osoba otrzymuje kolejną szanse na danym koncie.
(05-06-2017, 07:25 PM)Skillpvp123 napisał(a): Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
I ty jest właśnie prawda. Każdy gracz który jest nam zgłaszany na serwerze, zostaje sprawdzany automatycznie. Poprzez Skypa lub TeamViewera lub zostaje obserwowany na serwerze.



Co do samego UnBana to Twój nick nie kojarzy mi się z kimś kto był banowany więcej razy niż ten, ale mogę się mylić oczywiście. Od dnia dzisiejszego masz 24h na przyjście na sprawdzanie na Skypie (nysia1237) i napisz tam Twój nick, oraz wyślij link do tego wątku. Jeżeli zjawisz się później niż czas Ci określiłam to UnBana nie otrzymasz.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#24
matrix9039 jakieś dowody ss? filmiki? bo to może być kłamstwo i nigdy takiego czegoś na forum niewidzialem zebys kogos zglaszal :C
#25
(08-06-2017, 04:21 PM)SpedziuuIddc napisał(a): matrix9039 jakieś dowody ss? filmiki? bo to może być kłamstwo i nigdy takiego czegoś na forum niewidzialem zebys kogos zglaszal :C

To ja zostałem zgłoszony 

(07-06-2017, 12:43 PM)Nysia napisał(a):
(05-06-2017, 05:03 PM)matrix9039 napisał(a): nikomu nie robię pod górkę na serwerze
Robisz pod górkę każdemu graczowi który w tym czasie się z Tobą bił czy coś innego. A ten gracz był czysty.

(05-06-2017, 05:03 PM)matrix9039 napisał(a): Nie umiem się w żaden sposób wytłumaczyć, po prostu popełniłem błąd,
Masz u mnie plus, że umiesz przyznać się do winy.
(05-06-2017, 05:19 PM)Dragon_Arya napisał(a): moim zdaniem tzw "ban na zawsze" nie jest odpowiednią karą.
A inaczej jak mają cheaterzy zostać karani? Zostanie ban permanentny za cheaty, lub inne wspomagacze.
(05-06-2017, 06:05 PM)Dragon_Arya napisał(a): lecz dożywotni jest już lekka przesadą.
Czasami zdarza się, że jest UnBanAll i w tym momencie to każda osoba otrzymuje kolejną szanse na danym koncie.

(05-06-2017, 07:25 PM)Skillpvp123 napisał(a): Administracja NIGDY nie zbanowała kogoś po samych świadkach
I ty jest właśnie prawda. Każdy gracz który jest nam zgłaszany na serwerze, zostaje sprawdzany automatycznie. Poprzez Skypa lub TeamViewera lub zostaje obserwowany na serwerze.



Co do samego UnBana to Twój nick nie kojarzy mi się z kimś kto był banowany więcej razy niż ten, ale mogę się mylić oczywiście. Od dnia dzisiejszego masz 24h na przyjście na sprawdzanie na Skypie (nysia1237) i napisz tam Twój nick, oraz wyślij link do tego wątku. Jeżeli zjawisz się później niż czas Ci określiłam to UnBana nie otrzymasz.
Nysia dodałem cię wczoraj na skype, ale dopóki nie zaakceptujesz nic nie mogę do cb napisać
#26
Moim zdaniem ban został nałożony słusznie i nie ma co się z tym upierać (cheaty = perm).
Udowodnienie jest takie, że dana osoba sprawdzająca poprzez zgłoszenie innego użytkownika, widzi to, że Szanowny Pan "cheater", nie stosuję się do regulaminu serwerowego i z tym się wiąże ban słuszny za cheaty = ban.
#27
moim zdaniem 2. szans nie powinno byc poniewaz i tak wiekszosc graczy po nich wraca i znowu czituje lub
ma rzeczy ktore wczesniej zdobyla w nielegalny sposob cnie?
watek chyba do zamkniecia

PS niektore osoby dostaly wiecej niz jedna druga szanse przykladem jest np PVPerek133795
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#28
Źle mówisz Raki, najczęściej właśnie tacy gracze się poprawiają, nie bez powodu chyba walczyli o UnBana.
Post o UnBana może zostać zaakceptowany tylko 1 raz, jeżeli gracz znowu złamie regulamin, UnBana nie otrzyma.
A PVPerek133795 nie miał ani razu UnBana za prośbę, wątek o UnBana napisał, fakt faktem, ale nie został on pozytywnie rozpatrzony.
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-UNBAN-PVPe...795--13653
#29
A okradnięcie 2 typów zapomniałeś? i zniszczenie im działek!

matrix o kradnięciu to zapomniałes
#30
(10-06-2017, 12:51 PM)__Hamburger__ napisał(a): A okradnięcie 2 typów zapomniałeś? i zniszczenie im działek!


matrix o  kradnięciu to zapomniałes
Jakieś dowody?
Everyone will burns





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości