Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123Help mi
#1
Od tygodnia mam problemy z internetem.
W poniedziałek zaczęło mi co chwile automatycznie rozłączać internet, musiałem go manualnie połączyć
Było tak codziennie aż do jakiegoś czwartku - wtedy prawie całkowicie przestało mi go wywalać.
No to fajnie, pogralem sobie a tu taki piątek 14:coś
Wywalilo mi neta a po jakimś czasie (z 20min) przywróciło ale od tego czasu jest taki zamulony.. Co chwila mnie wywala, mam lagi na 102
Nawet w csie grałem caly mecz na pingu 800 wzwyż (Nwm jak ale zrobiłem 19 killi xD)
Tak jest do teraz czas.
Mógłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega problem a nawet pomóc mi go rozwiązać?
Internet z MediaSystem jak coś xDD
#2
No panie takie coś jak ,,MediaSystem" pierwsze słyszę ale zgłoś cię do salonu jeżeli jest taka możliwość,jeżeli posiadasz umowę to poszukaj na niej numer do nich,wyjaśnij problem i dalej to oni cię pokierują Smile
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
Typie, ja mam 13 lat..
#4
Kolego to akurat nie moja sprawa ile ty masz lat... ale w tym przypadku rodzice ci pozostają :_:
13 lat to powinieneś se dać rade Wink
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#5
Jest kilka opcji:
-Slaby zasieg
-w luj podlaczonych urzadzen
-konflikt ip w lokalnej sieci(dotyczy wifi)
-aktualizacje z windowsa (kocham je wylaczac), wtedy neta ryje w luj, a ostatnio windows daje wiele poprawek do win10

Dobrze by bylo sprawdzic w menadzerze zadan zurzycie sieci w trakcie gry, jezeli pobiera wiecej niz 1mb/s to kwestia programu na kompie.
@up w tym mediasystem to luj zrobia bo oni nie zajmuja sie takimi sprawami.

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#6
Opcja 3 lub 4.
Co do opcji 4, moglbys dac mi instrukcje jak to zrobić? xD Niechce mi sie w kompie grzebać ;d
Windows 7 jak coś
#7
Klikasz ppm na pasek zadan (ten domyslnie u dolu pulpitu) i wybierasz opcje "menadzer zadan". Wchodzisz w zakladke "wydajnosc" i wybierasz albo "wifi" Albo "ethernet", zalezy z czego korzystasz. I tam masz wykres zuzycia danych w danym momencie

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#8
Tyle sam wiem.. Równie dobrze moge wcisnąć Ctrl + alt + dilejt.
Mnie chodziło o te offanie aktualizejszyn łindołsa.

Ale sprawdziłem te cuś w menedzęru zadań, mc zużywa ok. 0,20% internetu (jeśli dobrze rozumiem) i 50% cpu (nwm co to xd)
Tak ma być?
#9
Raczej nie te dane...
Bo tam masz podane ile danych pobiera dany proces i to sie liczy.
A co do offania aktualizacji to wpisz se w google bo nie bardzo chce mi sie pisac na forum calej instrukcji...

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#10
... Wyobraz sobie co sie wlasnie stalo :
Ide do lazienki, potem do kuchni po herbate, wracam a tu net dziala.. IKS DE
Sprawa zamknieta.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości