Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JooggePvP[UNBAN]
#1
Twój nick: JoggePvP
Data i godzina nadania kary: 13:36 2017-05-02
Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie na Kits Pvp i nagle dostałem bana za nic -.- Od Helpera Kristeeee.
Wytłumaczenie: Gram dosyć długo i posiadam range Expert ;_; nie chciałbym tego stracić.. Aaa i chciałbym dodać , że przy administracji bym się nie odważył włączyć ,,aury". Której nawet nie posiadam -,-
Powód kary (ScreenSHot, filmik): http://www.iv.pl/images/92101623636176876344.png 
#2
Tygrysek208 powiedziała żebym Ciebie zbanowała, ponieważ ona nie ma jeszcze dostępu do banowania. Czekamy na jej wypowiedź.
#3
To ja poprosiłam Kristeeee o zbanowanie Ciebie. Jak dla mnie biłeś z dużej odległości. Oczywiście jestem tutaj od wczoraj i zdaję sobie sprawę z tego, że mogłam się pomylić. Dlatego też, zapraszam Cię na Skype. Napisz do mnie, że przyszedłeś na sprawdzanie i podaj swój nick.
Skype: xtigrix1
Doing is better than saying.
#4
Bo miałem klasę Zombie c: Więc troszku dużo miałem hp ;D Dlatego zabić mnie nie mogła -,-

Nie z dużej c: Bym się nie ośmielił włączyć cheaty( których nie mam ) przy administracji -,-
#5
Data modyfikacji wskazuje, że było zmieniane coś przed sprawdzaniem. UnBana nie będzie. /do zamknięcia
Doing is better than saying.
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości