Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMarekx[UNBAN]
#1
[UNBAN] Proszę was o unbana na minecraft zbanował mnie momolek za reklame innego serwera. Ja nie reklamowałem tylko jak grałem na wojownicy dusz 1 mój kolega xXSpeedManXx pytał się na jakie serwery można wejść jak ma się premkę kupioną ja napisałem że na brawl.net. Ja naprawde nie reklamowałem tylko odpowiedziałem i tak nie gram na tym serwerze i nawet go nielubie proszę odbanujcie mnie mój nick na serwerze mcsurvi.pl to xMarekx.  Cry  zostałem zabnowany 28.04.2017 nie mam ss ale błagam bardzo lubie ten serwer odbanujcie mnie błagam.
#2
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):

Zastosuj się do wzoru a ss musisz podać.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
Zastosuj się do wzoru podanego wyżej i dołącz do niego SS bana. Masz na to 24h.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
Twój nick: xMarekx. Data i godzina nadania kary: 28.04.2017 godzina około 16:00 lub 17:00. Opis sytuacji: Napisałem brawl.net i dostałem bana. Wytłumaczenie: Grałem na anihilacji 1 i mój kolega xXSpeedManXx pytał się na jaki serwer można wejść jak ma się premkę to napisałem brawl.net nie gram na tym serwerze i nie lubie go nawet premki nie mam tylko chciałem odpowiedzieć mu na zadane pytanie. Powód kary: Nie mam ss ale zaproście mnie na skype to wtedy udostępnie ekran i pokażę za co ban moja nazwa na skype to xMarekx zdjęcie litera M. Prosze odbanujcie mnie.
#5
Mogłeś mu to na /msg napisać. Reklama = perm. Wiem, że to twój nie 1 ban. UB ode mnie nie otrzymasz. Kupiłeś boskie na annichilacji, to możesz i kupić unbana.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

#6
JEŻELI reklama nie jest celowa i nie występuje w postaci perfidnego spamu "zapraszamy najlepszy serwer szybko wbijać IP:..." to w takim razie banujemy na 2h Max.
Gracz zasługuje w takim razie na unbana.
Odbanowany.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości