Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saarefajna administracja
#1
za slownictwo ban... ale jak juz ktos kogośo kradnie to nic. Po co reagować, po co sprawdzać, lepiej patrzeć i sie smiać że ludzie są (przepraszam za słowo) tacy głupi że daja sie okradac. ha. ha. ha.
Pozdrawiam administracje...
#2
Bez dowodów nic nie możemy zrobić. A za wulgarne słownictwo jest ban na czas od 10min do 1-2h.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
no tak napisalem "wkurw" i "kurwa" a dodowy jak mam miec dowód jak mi to zajebał? prosze Cie pomyśl. jak Ci to mam udowodnic?
#4
Skoro nie masz dowodów, nic nie możemy zrobić z tym. Smile
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#5
ALE NAPISZ MI JAKIEGO CHCESZ DOWODU?!?!? MAM CI POKAZAC PUSTA SKRZYNKE ? WYSTARCZY? ZACZNIJ MYŚLEĆ, JAK UDOWODNIĆ ZE KTOS CIE OKRADL HMMMMMM... MOŻE NAPISZE DO NIEGO ZEBY SIE PRZYZNAŁ? NO WEŹ...
#6
Administracja nie odpowiada za stracone itemy/pieniądze.
Wchodzisz na serwer = Akceptujesz regulamin.
Łamiesz regulamin = Ponosisz konsekwencje.
Jak przeklinasz dostajesz bana. Tyle w temacie i nie wiem w czym dalej problem.
#7
I ty mi pryznajmniej mowisz normalnie a nie, brak dodowu, jak dac dowod na to ze ktos cos ukradl?

1Julia1 nwm czy jestes wyzej w administracji ale jesli nie to to trzeba zmienic.. bo nwm czy niektorzy nie myśla czy co..
#8
A czego ty się spodziewałeś po dodanej obcej osobie? To na logikę... jest sporo takich złodziei jak kogoś dodajesz musisz mieć jakieś zaufanie do tej osoby chwile ją znać. A dodawanie pierwszej lepszej osoby to jest proszenie się o zniszczenie działki.
#9
tylko ja z tym gociem juz pisalem 3 dni i wszystko bylo dla mnie git, zaoferowal pomoc to sie zgodzilem, a chuj mogl wiedziec ze jak odejde na chwile to ze zabierze wszystko
#10
Kultury może trochę..
Jak kogoś nie znasz to mu nie ufaj.
Itemów od administracji nie odzyskasz niestety. 
//Zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości