Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FuBuKi[UNBAN] FuBuKi_PL_ [Skarga] Sn1ck
#21
Po 1 ty to jesteś ten młodszy szumiel?
Po 2 jak cię ludzie irytują to zawsze można w ustawieniach minecrafta wyłączyć czat.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#22
Albo zignorować sprawę. Należy zachowywać się dojrzale a to tylko gra.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#23
Jeśli ma to być na mnie skarga- wymień do niej argumenty, bo na razie nie wiem, czemu ma być to skarga.
Jak ktoś już tu napisał sam się prosiłeś o bana swoim zachowaniem.
Co do kilku postów tutaj, że mógł nie wiedzieć, że posiadam rangę to wiedział doskonale.
Po 1.
Siedział w tym samym momencie z Zaborkiem na ts3, który powinien mu powiedzieć, że jestem w administracji i żeby się pohamował.
Po 2.
Gracz widział na czacie, jak sprawdzałem innego gracza, nawet dwóch zdążyłem Smile

To, że siedziałeś z administratorem na ts3 nie oznacza, że jesteś "nietykalny" i możesz sobie pozwolić na hamskie odzywki w kierunku administracji niższej.
Miałem kiedyś sytuację, że podobne zachowanie ignorowałem, aż po jakimś czasie się zdenerwowałem i zbanowałem na 30 minut...
Jednak błędem było zbanowaniem go CZASOWO, ponieważ po odczekaniu kary razem ze swoją ekipą zaczął pisać JS...
Nie muszę chyba tłumaczyć, co to znaczy,
Tak czy inaczej nie mogłem go zbanować, bo kiedy zapytałem się go co to znaczy to odpowiedział "Jestem Super".
Nad UB dla ciebie długo myślałem, ale sądząc po twoich postach, gdzie nie widzisz u siebie winy , tylko u mnie UB nie dostaniesz. Przynajmniej nie ode mnie...
Teraz tylko czekać na nalagx35, która rozpatrzy to wszystko i podsumuje.
Z jednym się tylko zgadzam.
Nie powinienem pisać: "Wiesz z kim rozmawiasz", bo faktycznie- świadczy to trochę o tym, że "świecę" rangą.
Jednak kiedy to pisałem miałem na myśli to, że mogłeś nie wiedzieć, że posiadam taką rangę, jednak po chwili stwierdziłem, że to głupota, bo doskonale wiedziałeś, że posiadam ową rangę.
Gracz~Sn1ck


#24
Nie każdy patrzy na chat podczas gry Snick. Ale czy powiedział? Powiem tak:
Gdyby powiedział to zwykłemu graczowi nie stałoby się nic
Ale, że napisał to administracji dostał bana.
Chamskie odzywki? "Uważaj się nie popłacz" to chamska odzywka? To czepianie się o byle co. Będąc w administracji zauważyłem, że wiele osób stara się być opanowanym oraz ignorować zaczepki, których w tej sytuacji nie było.

Ban perm za "nie popłacz się" to już szczyt. Administracja nie jest jakimiś nadludźmi aby za takie zaczepki były stosowane bany. No przepraszam bardzo ale to gra - rozgrywka. Nie należy jej zabierać bo admin obraził sie za takie coś. Świadczy to o zachowaniu Snicka raczej negatywnie, no chyba, że ktoś uznaje łatwe obrażanie się o wszystko i za wszystko jako zalete.

Przykro mi ale ja tak uważam.

A ta repka od ciebie Snick nic dla mnie nie znaczy, mogę zaznaczyć. Masz trochę problemy z opanowaniem się. Lepiej spróbuj to zwalczyć niż kontynuuować.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#25
Czekamy na wypowiedź Nali.
Nie pozdrawiam :V
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#26
Gratuluję wszystkim osobą które są niepowiązane a się wypowiadają i pokazują swoją "Racje".


Nie dajemy banów za takie błahy, zaczepki można zignorować ew. odpowiedzieć w stylu "grzeczniej".

Banowanie za "tylko się nie popłacz" ?? Od kiedy?

Pokaż mi jaki to punkt regulaminu łamie.

"Brak kultury do administracji" - zachęcam do zapoznania się ze słowem "brak kultury".
Odzywka była chamska, ale na pewno nie tak, żeby karać.

A na Tobie Fubuki się zawiodłam myślałam że jesteś bardziej "rozgarnięty".

(27-04-2017, 01:57 PM)FuBuKi napisał(a): a tym graczem był Sn1ck.
Nie ładnie kłamać, doskonale wiedziałeś że to administrator, piszesz podanie a nawet nie wiesz z kim wspołpracować będziesz?
Kpina, kpina, kpina.

(27-04-2017, 05:46 PM)FuBuKi napisał(a): Nie pozdrawiam :V
I nawzajem, skoro jesteś na forum praktycznie co dzień a nawet nie widzisz jrmoda. 


(27-04-2017, 02:11 PM)ZaborQ napisał(a): Z tego co pamiętam było też "tylko się nie popłacz" ja gdyby tak ktoś do mnie napisał pewnie bym upomniał ;p ale PERM? serio ;-; Jestem oczywiście za unbanem dla fubukiego, i tak jak julia napisała "eZ" czy "Fk" nie jest karane ;o
ZaboreQ skoro z nim gadasz to czemu mu nie wytłumaczyłeś że "denerwuje" jrmoda? On jako jrmod się uczy, aby nie zawsze zwracać uwagę na graczy, jako że z nim współpracujesz trudno zwrócić uwagę i graczowi że przesadza, i jrmodowi że nie banujemy za takie coś?
Jesteście na tym samym trybie, na tym samym kanale i trudno Ci wytłumaczyć graczowi żeby trochę wyhamował?

(27-04-2017, 02:18 PM)xTaju napisał(a): wspominasz o JS, Snickersie - co to ma związane ze skargą?
Nie wiem czy miałeś zaszczyt zauważyć ale to był przykład. 


(27-04-2017, 02:18 PM)Snick napisał(a): Bana nie dostałeś za Obrazę Administracji, tylko Brak Szacunku Do Administracji.
Przyznaję- jestem osobą wrażliwą i nie życzę sobie tego typu odzywek.
A ja sobie nie życzę abyś banował za takie błahy, miej dystans do graczy.
Graczy zatrzymujemy a nie ich banujemy za to że nas "denerwują" a tu masz dobry przykład który dał Ci gracz

(27-04-2017, 03:30 PM)Lordgangnster18s napisał(a): to admin jest dla gracza, nie odwrotnie.


--------------------------------------------------------


(27-04-2017, 02:31 PM)FuBuKi napisał(a): a jeżeli sn1ck jest wrażliwy to nie powinien grać w minecraft.
Równie dobrze mogę powiedzieć "a jeżeli fubuki jest dokuczliwy to nie powinien grać w minecraft."
Teraz porównaj Smile


(27-04-2017, 05:15 PM)Snick napisał(a): Jak ktoś już tu napisał sam się prosiłeś o bana swoim zachowaniem.
O bana się prosi osoba która łamie regulamin.
Bądź słowa "prosze bana" xD, ale mniejsza.


(27-04-2017, 05:24 PM)Lordgangnster18s napisał(a): "Uważaj się nie popłacz" to chamska odzywka?
Tak?



A teraz ładnie powiem, że unbana gracz otrzymuje, ale na przyszłość - bez takich proszę. Jak masz pisać "ezz" "fk" do kogoś | kto sobie tego nie życzy - to uszanuj to.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości