Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
grmsfejmiklayUnBan
#1
Twój nick: I_LoVe_GiRlS
Data i godzina nadania kary: 2017-04-25 około 16:00
Opis sytuacji: nie słusznie dany ban przez 1Julia1
Wytłumaczenie: Grałem na surwiwal i dedłem typka bez seta zabiłem go z kosy zagłady mająca 25lvl ostrość a on był bez seta więc nie dziwne, że go zabiłem jednym ciosem, a on to najprawdopodobniej nagrał i napisał, że mam kill aure (co jest nie prawdą) wtedy weszła 1Julia1 i dała mi bana nie sprawdzając mnie -_- mocno się wkurzyłem bo wydałem 90zł na excalibura.
Powód kary : niby cheaty :/
#2
Zgłosił mi Cię gracz.
Powiedział, że posiadasz antykoncka i ukradłeś mu itemy. Więc wzięłam vanisha i się tepnełam do ciebie. Ktoś Cię bił i nie odlatywałeś. Sama Cię uderzyłam kosą i nie odleciałeś więc zbanowałam.
#3
(25-04-2017, 02:49 PM)1julia1 napisał(a): Zgłosił mi Cię gracz.
Powiedział, że posiadasz antykoncka i ukradłeś mu itemy. Więc wzięłam vanisha i się tepnełam do ciebie. Ktoś Cię bił i nie odlatywałeś. Sama Cię uderzyłam kosą i nie odleciałeś więc zbanowałapo 
Po pierwsze tam są cofki jak podskoczysz to nie odlecisz Wink ale możesz się zbugować w powietrzu po drugie ja go dedłem więc jak mu mogłem ukraść ity?! a po trzecie sama pisałaś, że "Administracjia nie ponosi odpowiedzialności za stracone itemy" Więc proszę Cię o unban lub sprawdzenie mnie. Jak nie wierzysz z tymi cofkami to Ci pokaże Wink Pozdrawiam
#4
Okej, więc Cię sprawdzę.
Zaproś mnie na skype julka.julka009
Napisz, że przyszedłeś na sprawdzanie iż zostałeś niesłusznie zbanowany <TwójNick>.
Jeśli będziesz czysty dostaniesz ub. Jeśli będzie dzisiejsza data modyfikacji ub nie dostaniesz.
#5
(25-04-2017, 06:48 PM)1julia1 napisał(a): Okej, więc Cię sprawdzę.
Zaproś mnie na skype julka.julka009
Napisz, że przyszedłeś na sprawdzanie iż zostałeś niesłusznie zbanowany <TwójNick>.
Jeśli będziesz czysty dostaniesz ub. Jeśli będzie dzisiejsza data modyfikacji ub nie dostaniesz.

Już Cię zaprosiłem Wink ja na skype to "Zaruski" Smile
#6
Odbierz zaproszenie na skype 1Julia1
#7
Jak wrócę do domu to na pewno odbiorę zaproszenie.
Troszkę cierpliwości. Wink
#8
dobrze
#9
Huzuni 3.5 i data modyfikacji w versions wczorajsza.
Ub nie dostaniesz.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości