Ankieta: Czy warto karać za przyznanie się do cheatów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zdecydowanie Tak!
100.00%
4 100.00%
Zdecydowanie Nie!
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QuarantinoPrzyznanie się do cheatów.
#1
Exclamation 
Chciałabym poruszyć pewien problem.
Jak wiadomo macro jest ciężkie do wykrycia.
Niektórzy się nawet z tym nie kryją i wypisują na chacie jeżeli ktoś ich posądza o cheaty że to nie cheat tylko macro.
Tylko problem w tym że za przyznanie się do cheatów nie ma bana.
I po to ten wątek,chciałabym się dowiedzieć jak inny na to patrzą.
Czy warto by było jednak banować za przyznanie się do ,,haxów,, .
Nie do końca wiem jak tutaj ankietę dodać więc jeżeli nie wyjdzie post będzie prawdopodobnie edytowany. :p
Pozdrawiam Roksankka.
@Edit nie było problemu z ankietą przemyślane dodanie po napisaniu postu. Smile
#2
Jeśli jesteś na laptopie/komputerze istnieje opcja dodaj ankiete. Zwykle za przyznanie się do cheatów nie ma bana bo administracja powie, że ktoś mógł kłamać. A możeby sprawdzać osoby, które tak mówią?

Ankieta jednak wiele nie da - to administracja zdecyduje
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#3
Hmm... tylko problem w tym że tacy co się przyznają też bardzo często mają,fakt faktem niektórzy mówią to dla żartu.
Ale jeżeli ktoś dostanie bana za przyznanie się do cheatów to może napisać na forum z prośbą o sprawdzenie.
Nie jest to duży problem,a takich co się przyznają są na pęczki na servie tym bardziej na trybach pvp.
#4
Jak dla mnie nie. Makro widac podobnie jak killaure i trzeba po prostu obejrzec na /v jezeli ma w myszce. A tak bardziej na temat, to moze jeszcze banujmy za bezpodstawne oskarzanie o czity...
Jakos rok temu znudzilo mi sie gadanir wszystkim ze zadnych czitow nie mam, wiec zaczalem sobie z tego beke robic i mowic innym ze i tak mi czitow nie wykryje. Z reszta nawet administracja kilka razy pytala mnie czy mam macro w myszce...

wyskrobane z mojego painta za pomocą mojej marchewki
#5
To można przestać śmieszkować i olewać takich, którzy sądzą, że masz cheaty. Tak się da ;d A myśle, iż dobrym pomysłem byłoby sprawdzanie takich osób. Gadałem kiedyś z graczem, który potem dostał bana za cheaty. Pisałem mu aby ofnął a on, że woli na aurze, więc nie zawsze żartował. Zresztą powiedzenie, że się ma cheaty nie jest śmieszne, moim zdaniem. Chyba, że nie mam poczucia humoru.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#6
Zresztą o to mi chodziło chciałam znać opinie ludzi szumiel.
Nie ma co się unosić. xD
#7
Niezbyt ten pomysł.
Może z połowa tych, którzy przyznają się do cheatów mówią to dla żartów (w tym ja)
Juz lepiej by było gdybyś napisala sprawe o dziwnych nickach typu MamHuzuni432, i za takie powinni banować.
#8
Aha okey,skoro mój post to bzdura to pomysł o nickach jest jeszcze większą bujdą.
//wątek do zamknięcia ;-;
#9
Dla żartu. Ciekawe. Tylko, że to nie śmieszy. No ale idąc tokiem myślenia, że ktoś mógł żartować w sprawie cheatów to żadna skarga nie ma sensu. Czemu? Jeśli ktoś mówi, że ci się włamie to może żartować. Obraża może też dla żartu aby drugi się pośmiał.

Ban za takie nicki. Nie no spoko:
- mamhuzuni = ban
- niemamhuzuni = nie ma bana

Za dziwne nicki. Ja mam dziwny nick. I co mam mieć bana? Zresztą zeszliśmy z tematu głównego.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#10
@up, nie powiedziałem że tak powinno być, ale to jednak lepszy pomysł niż wątek "przyznanie sie do cheatow".
Co do tych żartów to źle mnie zrozumiałeś, one nie mają być śmieszne tylko zauważ ze takie przyznanie jest denerwujące wiec osoba oskarzająca po chwili da ci spokój i tym samym unikniesz spamu "(Nick) cheater!! (nick) cheater!!"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości