Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#29
Właściciel:

- Admin - Nie miałam okazji poznać.
- KalisPro - Trzeba się mocno postarać żeby coś zrobił. Nie wiem czy to z powodu małej ilości wolnego czasu, czy może powoli rozwijającego się alzheimera. Miły, dowcipny. [Były Właściciel]
 
 
Globalny Moderator:
- ZaboreQ - Moderator i budowniczy w jednym, chętny do pomocy chociaż szybko się denerwuje jeżeli ktoś w oczywisty sposób okazuje swoją głupotę.
- Quarantino - Wymagająca, bezkompromisowa i raczej niecierpliwa. Bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu. [Była G.Moderatorka]
- tygrysek208 - Fajny tygrys, pozytywnie i przyjaźnie nastawiona, potrafi dogadać się z każdym. Wyrozumiała dla nowych i nieobeznanych helperów.
- szumielxd_ - Sarkastyczny o dziwnym poczuciu humoru, specjalista od technicznej strony serwera. W PvP nie ma sobie równych.
 
 
Moderator: 
- MixPepe3 - Rzucający żartami na prawo i lewo, z poczuciem humoru. Bywa lekkomyślny, chociaż potrafi też trzeźwo ocenić sytuację. Czasem wyręcza się innymi. [Były Mod]
- Kiciek37 - Jedna z najaktywniejszych moderatorek, wszędzie jej pełno. Sieje postrach wśród graczy łamiących regulamin. Cicha i spokojna.
- AirForce -  Miły, przyjazny, zdarzyło nam się parę razy zmierzyć na PvP. Znam głównie z ts'owych eventów. [Były Mod]
- Wituusieq- Nie miałam okazji poznać. [Były Mod]
- merlinczyk - Spokojny, opanowany, przyjaźnie nastawiony i bezkonfliktowy. [Były Mod]
- LukaSio - Świetnie się z nim rozmawia, pozytywnie nastawiony. Dużo czasu spędzaliśmy na freebuild grając i rozmawiając.  [Były Mod]



Jr.Moderator:
- diaxowy12 - Znamy się praktycznie od początku mojej bytności na serwerze. Ma dość irytujący sposób zwracania się do innych ale nadrabia to poczuciem humoru. Uważa się za najlepszego minecraftowca chociaż wszyscy wiedzą że tak nie jest. [Były Jr.Moderator] 
- Kotletgrawgry - Zdarza się że podrzucę jej jednego czy dwóch graczy łamiących regulamin. [Była Jr.Moderatorka]
- Morovinz2 - Graliśmy trochę razem na sb.  [Były Jr.Moderator] 
- Nikus124 - Nie miałam okazji poznać. [Była Jr.Moderatorka] 
Helper: 
- _SZAMAN_- Osoba z którą najbardziej lubiłam spędzać czas, denerwowaliśmy się nawzajem i często podkradaliśmy bany. Entuzjastyczny, impulsywny. [Były Helper]
- EvilekPL - Nie miałam okazji poznać. [Były Helper]
- Kremoffa - Pełna energii i żywiołowa. Trochę rozmawiałyśmy na ts'ie, ogólnie bardzo pozytywna osoba. [Była Helperka]
- xRoTeNN -  Trochę razem  pograliśmy, pozytywna osoba
Everyone will burns



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez Dragon_Arya - 26-06-2018, 10:48 AM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości