Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#27
Właściciel:
- Admin: Nie miałem za bardzo okazji poznać
- KalisPro: Miły i sympatyczny puchatek. Czasami leniwy ale jeżeli się go poprosi to zrobi Smile
Global Moderator:
- ZaboreQ: Spoko osóbka, wywija parkoury lepiej niż cały serwer Smile
- Quarantino: Bardzo miła i sympatyczna osóbka, można jej zaufać, zawsze pomoże w każdej sytuacji czy to prywatnej czy związane z serwerkiem :3
- tygrysek208: Kochany nasz tygrysek. Czasami śmieszna, czasami poważna, ale i tak jest mega fajną osóbką :3
Moderator:
- MixPepe3: Puszyyysty! Można o tobie pisać dużo ale nie trzeba. Miła, sympatyczna osóbka z dużym poczuciem humoru. Oczywiście również potrafi pomóc jeżeli mu się chcę Big Grin
- szumielxd_: Mój nauczyciel sprawdzania Big Grin. Dokładny, miszczu PVP, miły, odpowie na pytanie, można z nim normalnie pogadać (chyba że coś mu odwali)
Junior Moderator:
- Kiciek37: Mała kocica. Ma duże wymagania ale jest wyrozumiała i jest chętna do pomocy Tongue (PS. Fajnego masz kotka Big Grin)
Helper:
- __SZAMAN__: Normalnie Helper roku Smile. Odpały ma czasami, troszkę są z nim problemy ale da się żyć Big Grin
- Kotletgrawgry: Dobry pieczony kotlet. Uprzejma, miła, czasami ma odpały humorystyczne ale fajna osóbka
- merlinczyk: Merlin... dużo pisać. Miły, sympatyczny, poczucie humoru również wysoki, czasami denerwujący, lubi sobie pobanować :L
- diaxowy12: To chyba ja...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez diaxowy12 - 22-05-2018, 03:02 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości