Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#17
Właściciel:
- Admin: duzo pracuje nad trybami, ale najwazniejsze ze widac efekty

- KalisPro: przewaznie jak trzeba cos naprawic to wlasnie jego widac na serwerze


Globalny Moderator:
- nalagx35: no tu ciezko sie wypowiedziec, bo ma urlop od dluzszego czasu. Jednak na grupce probuje utrzymac administracje w kupie. Jednak potrafi tez skrytykowac... przewaznie mnie ;-;


Moderator: 
- ZaboreQ: przesiaduje na cr. Przewaznie robi spawny na rozne tryby, skonczy jeden i juz ma robic kolejny...

- Momolek: moj opiekun :3 ladnie spiewa c: jak go sie pomeczy to nawet cos naprawi. Ps. Te skrzynki trza jeszcze pousuwac :x


Jr.Moderator:
- Quarantino: chyba pan i wladca skyblocka. Widac ze sie angazuje. Nie lubi jak dmucham w mikro :c

- Tygrysek208: ostatnio nawet tak nie afczy. Czesto widze jak kogos zbanowala. Nadal mozna cisnac z niej beke c:

- MinecraftBartez: rudzielec! Znaczy tego no... nie bylo tematu. Tlumaczyl mi dzialanie niektorych czitow. Zawalam go prosbami o porownanie ip ;-;


Helper: 
- Lordklocek: ma range od piatku a ponad 200 banow. Duzo sie udziela na serwerze, chyba najbardziej zasluguje na range.

- Bounty_: przesiaduje na classicu. Czesto pomaga graczom, raczej malo problematyczny.

- MixPepe3: burak cukrowy jeden :c dosyc czesto widze info o jakims jego banie. Zdaza sie ze jest nerwowy, ale raczej nie banuje w szale bitewnym... no moze czasami ;-;

- GIRLIT: malo widze na trybie, ale to dlatego ze przesiaduje na skywarsach. Moze czasami zdaza sie walnac jakiegos bana z ciekawym dopiskiem, ale napewno nie banuje malo.

- Sally: siedzi na cr i pilnuje porzadku. W sumie malo ja widze bo na cr rzadko wbijam. Jednak od graczy nis slyszalem zlego slowa

- iNutka75: nie cieszy sie moim szczesciem. Ale moze to flatego ze ja lubie ja wkurzac ;-; Ostatnio rzadko spotykam na trybie, a jak spodkam to w pozycji ucieczki :x jednak czity rozpoznac umie i napewno nalezy jej sie ta ranga

- szumielxd_: cziterzy go nienawidza! (No gracze chyba tez ;-Wink same z nim problemy. Jakis taki... inny... siedzi tylko na /v na kitsach albo wscieka sie na brak rangi na annihilacji. Przynajmniej zdarza mu sie znalezc u kogos w trakcie sprawdzania pliki z huzunki. Ale i tak wiekszosc banow nabija na multikach nuclearka

- Zjarany12xD: emigrant jeden! Uciekl z RC aby zadomowic sie tutaj. Banuje (tak to pewne). Kradnie mi bany :c rozpoznac czitera potrafi, raczej nadaje se na ta range.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez _szumielxd_ - 20-09-2017, 10:23 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości