Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1julia1Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ?
#2
Admin: nie rozroznia mojego nicku od nicku mojego brata ;-;
Kalis: raz mi nawet na lobby odpisal :3
Nala: znam dosyc dlugo... z 2 lata będą. 3 razy mnie sprawdzala ;-;
Jezeli nie afczy to nawet sprawdza. Zdarzalo mi sie zabic ja kamiennym mieczem jak miala seta i boskie. Jednak ma teraz klatwe i blogo, winc ciezko ja zdedac
Nyzia: ogolnie dosc dawno nie widzialem. Kiedys najwiekszy afk w admi
Frost: poznalem go dopiero na easy hc, za czasow GIVE. Pamietam jak jakis fk na pvp mowil ze jak nie offnie to degrad :x
I tego... ten sam rocznik :3
Luka: chyba jedna z nielicznych osob z ktora mam problemy w 1v1. Lubi kotły. Kiedys mi wmawiala ze na anni ma ochrone przeciw spadaniu za mape... tak naprawde wlatywala na vanishu ;-;
Momol: afk jeden! Ale nadrabia spiewaniem. Plecy mi hamel zrobil ostatnio!
Zabor: roznie bywa... raz mnie nie lubi, a raz w miare toleruje... ale jak sie mu napisze zeby kogos sprawdzil to z pewnoscia sprawdzi, chyba ze ma zw
Snik: moj towarzysz 2017. Nalezy do tej niewielkiej grupy osob ktorej podalem moj skype. Zawsze jak napisze to sprawdza. Tylko nwm czemu nie ma permisji na anni...
xTaju: wolalem kubbasa. Hamel nawet nie chce powiedziec po co nick zmienial :c rzadko widze bo na cr przesiaduje
Bartek: ma mapke z graczami przez co ucieka przed skorpem. Na anni gra tylko kiedy ma swoja "ekipke". Klepac sie nawet umie. Sprawzac tez mu sie zdarza. Chociaz przewaznie chyba banuje bez sprawdzania.
Julia: to ta cebula hyhy
Sprawdza czesto i widac ze sie angazuje. Czesto bywa na serwie i tak samo duzo banuje. Da sie z nia pogadac, o ile ci nie zrobi pleckow
Red: rzadko widze. Jak siedzi na anni to chyba nigdy nie sprawdza...
Kriste: dzefczyna stacha. Chyba...
lubi dawac mi sety vipa. Sprawdzac tez umie. Taki typ ktory glownie pisze na chacie.
Slodka julia: chyba 2 razy widzialem na serwie: wlasnego zdania ni mom...
Tebu: rzadko go widzialem jako jr. Moda...
Ale jako budowniczy wczesniej czesto siedzial na cr 3 i budowal swoja wille. Dalo sie z nim sensownie pogadac.

To jest chyba moj najdłuższy post w zyciu ;-;

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez 1julia1 - 13-04-2017, 07:19 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez _szumielxd_ - 13-04-2017, 07:47 PM
RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - przez N1ne - 04-02-2019, 08:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości