Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HidlarSkarga Kristeeee
#1
Twój nick: Hidilar
  Nick Oskarżonego: kristeeee
  Powód: słowa
  Tryb, na którym się to wydarzyło: skywars noob
  Godzina, data:2017-04-06
  Krótki opis sytuacji: Na skywarsach na spawnie kłuciłem sie z uzytkownikiem takim jak pierog3735 (jakies cyferki juz nie pamietam)
o to ze nie umie grac nawet kiedy ma cheaty podczas tej dyskusji nie padly zadne wulgarne slowa.
Pozniej do konwersacji dolaczyla jakas dziewczynka i odpisywala mi nie przyjemnym tonem na to co ja kierowalem do uzytkownika pierog ( nie wiem czy to byl trol czy co ale uswiadomilem jej ze to nie do niej byly skierowane te slowa poczym nazwala mnie imbecylem) pozniej dostalem bana.
Jestem pewny ze uzytkownik pierog(jakies cyfry) nadal sobie gra i korzysta z cheatow a ja za nic dostalem bana Smile
#2
Potrzebny byłby dowód, masz ss'y? Logi z chatu?
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
(06-04-2017, 04:06 PM)xLuga napisał(a): Potrzebny byłby dowód, masz ss'y? Logi z chatu?
dostlaem bana wyrzucilo mnie z servera
w jaki sposob moge przyworic chat jest to gdzies zapisane?
#4
%appdata% --> .minecraft --> logs --> dzisiejsza data lub lastest.


#5
sadze zeby lepiej kristeeee zaprezentowala mi swoje dowody na to co niby zrobilem
#6
Byłam na skywarsy noob, widziałam jak przezywałeś się z jednym z graczy. Dostałeś ode mnie upomnienie Ale je zlekceważyłeś. Raczej sam dobrze wiesz jakich wulgaryzmów używałeś.
#7
zadne wulgaryzmy tam nie padly
a jestem ciekawy czy ten pierog tez dostal bana?
teraz wchodze na serwer i znow jakis cheater ,,kamienxbomba,, z aura Smile
#8
Drogi graczu, nie rozumiem powodu skargi gdyż ban był czasowy Smile . //Do zamknięcia
#9
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
Gentleman will walk, but never run.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości