Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kubulekdx[UNBAN] kubulekdx
#1
kubulekdx
02.04.17r. ok. 17 25
Idę sobie spokojnie budując most na drużynę wroga a tu nagle BAN od 1Julka1 (chyba jakos tak) na zawsze nie wiadomo za co!?!
Nigdy nie używałem żadnych cheatów i to podano mi jako powód. Myślałem że gram na porządnym serwerze wiec uważam że powinni państwo przyjrzeć się tej sprawie i lepiej dobierać administratorów czy ich pomocników. Miałem już tam wykupioną klasę zbierałem na kolejną i się bardzo zawiodłem. Byłbym wdzieczny gdyby ta sprawa została szybko załatwiona. Niestety screenshota nie mam poniewaz gdy zrobilem na screenshocie pojawil mi sie czarny ekran. Dziękuje z góry i pozdrawiam!
kubulekdx
#2
Skarżyli mi się na ciebie gracze więc postanowiłam Cię sprawdzić. Pisałam Ci, że zostajesz sprawdzany. Dostałeś czas na podanie lecz nie reagowałeś na moje prośby dalej grając. Czas się skończył i poleciał ban. O powodzie "Cheaty Br" czyli brak współpracy przy sprawdzaniu.
Cóż w takiej sytuacji zaproś mnie na skype julka.julka009 napisz, że przyszedłeś na sprawdzanie iż zostałeś niesłusznie zbanowany. Jeśli będzie dzisiejsza data modyfikacji w versions ub nie dostaniesz.
#3
(02-04-2017, 03:41 PM)1julia1 napisał(a): Skarżyli mi się na ciebie gracze więc postanowiłam Cię sprawdzić. Pisałam Ci, że zostajesz sprawdzany. Dostałeś czas na podanie lecz nie reagowałeś na moje prośby dalej grając. Czas się skończył i poleciał ban. O powodzie "Cheaty Br" czyli brak współpracy przy sprawdzaniu.
Cóż w takiej sytuacji zaproś mnie na skype julka.julka009 napisz, że przyszedłeś na sprawdzanie iż zostałeś niesłusznie zbanowany. Jeśli będzie dzisiejsza data modyfikacji w versions ub nie dostaniesz.

juz zaprosilem
#4
Sprawdzony, czysty, odbanowany 
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Never lose hope... 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości