Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
Nick: KribsonPG
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Gry, piłka nożna, gotowanie
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: od 1 roku
Który tryb chciałbyś nadzorować? : EasyHC, Water Block
Tryby na których spędzam najwięcej czasu?: EasyHC, Water Block i czasem Anihilacja
Ile dziennie spędzam czasu na serwerze? Dziennie spędzam od 3-5 godzin a weekendy jak nic nie wypadnie mi to nawet cały dzień
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi?:
Zgłaszałem nieuczciwych graczy, pomagałem początkującym graczą na tym serwerze, wspierałem serwer finansowo poprzez kupowanie rang, upominałem wulgarnych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Powinniście mnie wybrać na to stanowisko ponieważ:
Banował bym nie uczciwie grających graczy, pomagał bym innym graczom odnaleźć się na serwerze, starałbym się często pilnować graczy i naprawdę bym się przyłożył do wykonywania obowiązków tej rangi

Nick: KribsonPG
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Gry, piłka nożna, gotowanie
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze: od 1 roku
Który tryb chciałbyś nadzorować? : EasyHC, Water Block
Tryby na których spędzam najwięcej czasu?: EasyHC, Water Block i czasem Anihilacja
Ile dziennie spędzam czasu na serwerze? Dziennie spędzam od 3-5 godzin a weekendy jak nic nie wypadnie mi to nawet cały dzień
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi?:
Zgłaszałem nieuczciwych graczy, pomagałem początkującym graczą na tym serwerze, wspierałem serwer finansowo poprzez kupowanie rang, upominałem wulgarnych graczy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Powinniście mnie wybrać na to stanowisko ponieważ:
Banował bym nie uczciwie grających graczy, pomagał bym innym graczom odnaleźć się na serwerze, starałbym się często pilnować graczy i naprawdę bym się przyłożył do wykonywania obowiązków tej rangi


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Kribo :3 - 27-04-2017, 05:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości