Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
Twój nick na serwerze: GadzaOFFICIAL
Wiek: 19
Zainteresowania: Sport/e-sport, YouTube i wiele innych
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 tygodnie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? SkyBlock/WaterBlock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyBlock/WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od dnia ale od 2 do 16 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Wyrażanie opinii pod czas patrzenia gdy znajomi budowniczy budowali serwer Big Grin tak naprawdę jeszcze nic nie zrobiłem dla MCSurvi z tego też powodu bo nie spędzam czas na serwerze, gdyż nie mam rangi , ani też mega nacisku na ten serwer, owszem jeśli bym range dostał to minimum 2 h dziennie bym spędzał czas na waszym serwerze
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem doświadczonym graczem SkyBlock,WaterBlock który był już na 2 serwerach jako pomocnik mianowicie, jednym prywatnym a drugi to *****craft.pl jestem opanowany, pomocny, często zawieram dobre relacje z graczami, dziennie jestem na TS'ie i przeważnie jestem dostępny w 100% oraz lubię budować,
Mega kreatywny, straszny śmieszek ale gdy trzeba być opanowanym i poważnym to taki jestem Big Grin
moje osiągnięcia :
najbogatsza osoba na trybie Jail (*****craft) w 2 miesiące
drugi najlepszy sklep na trybie SkyBlock(*****craft)
wyspa TOP 4 w 5dni (Mineserwer - WaterBlock)

Kontakt ze mną: VIP4(Revelacyjni)-Kanał Gadza Squad miedzy godziną 12-15 i 20/21-2/4 Big Grin
Pozdrawiam GadzaOFFICIAL Big Grin

Edit By. Nalagx35, proszę pisać następnym razem przestrzegając regulaminu i nie podawać pełnych ip serwerów spoza sieci Banana.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez GadzaOFFICIAL - 25-04-2017, 10:13 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości