Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
Twój nick na serwerze: SpriNt
Wiek: 17
Zainteresowania: Ogółem, od zawsze interesuje mnie piłka nożna, nawet przez 6 lat grałem do czasu gdy złamałem obojczyk, wypadki chodzą po ludziach :| Poza piłką nożną chętnie rysuje. Co do minecrafta, uwielbiam budować, sprawia mi to frajdę [/b]
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na samym serwerze, sam nie jestem w stanie określić, dość długo, myślę ponad rok. Nie jestem w stanie zobaczyć swojej daty rejestracji.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najwięcej mojego czasu na serwerze spędzam na serwerze Creative, to mój ulubiony tryb.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od tego, czy mi się chce czy nie. Mogę spędzać nawet po 6-7h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie wiem, czy zgłaszanie cheaterów i osób reklamujących inne serwery to jakiś pożytek dla Was ode mnie, w każdym bądź razie nie udało mi się wykazać.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie jestem zbyt przekonujący, mam niską samoocenę, brakuje mi wartości. Jako gracz, czy nawet helper nie jestem w stanie niczego obiecać, jedynie tyle, że będę systematyczny i będę dążył do wyznaczonego przez Was celu.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez SpriNt - 24-04-2017, 07:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości