Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#92
Twój nick na serwerze:hubertpl12
Wiek:13
Zainteresowania:Interesuje sie sportami,grami komputerowymi, autami,naprawianiem aut,medycyna itd ( za duzo by wymieniac ) 
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Bardzo dlugo juz gram na tym serwerze minecraft!
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?NajBardziej Bym chcial pilnowac tryb Pvp pewnie zapytacie dlaczego?Odpowiem ma dlaczego.Interesuje sie tym trybem i bardzo dlugo na nim grałem,widze jak nowi gracze sobie nie radza np. z killaura itd, sam bylem takim graczem,ktory nie wiedzial jak wyjsc zeby mnie nie zabito.Ta Ranga pomoze tym gracza jak i mi w zwalczaniu cheaterow.Jesli dostane ta range bede caly czas gry spedzal na pVp,aby tylko zwalczyc tych wszystkich czeaterow
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Roznie gram ale najczesciej to pvp
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:nawet do 6h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Jeszcze nic nie zrobilem lecz mam zamiarSmileProbowal bym Napewno tworzyc jakies nowe ewenty (np: ZTP (zrob to pierwszy- czyli napisze jakies trudne zdanie a ktos ma to przepisac cos w tym stylu).Napewno Bym Uczyl sie non stop o serwerze.Dowiedzial sie jak jest w ekipie serwera MCsurvi.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem Ogarnieta,BezProblemowa osoba.Nie raz bylem moderatorem nawet administratorem domeny MTA oraz minecraft.Czasami Probowalem nawet tworzyc swoj wlasny serwer , i nie powiem udawalo mi sie to lecz poprostu odpuszczalem.Bardzo bym chcial sprobowac czegos nowego.Dolaczyc do ekipy McSurvi.pl

Bardzo Was Serdecznie Pozdrawiam

Bardzo Dziekuje za przeczytanie mego podania!




Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Hubertpl12 - 21-04-2017, 08:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości