Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#91
Twój nick na serwerze:XxXTheFaceXxX
Wiek:14
Zainteresowania:Interesuję się głównie historią oraz polonistyką, w wolnych chwilach pogrywam sobie w Minecrafta lub MTA
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około dwóch lat, konto na forum jest założone dzisiaj ponieważ do starego zapomniałem hasła a funkcja resetu nie działa.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najbardziej chciałbym pilnować wszystkie tryby z "PvP" w nazwie gdyż liczba osób łamiących na nich regulamin, jest przerażająco duża. Poza tym mógłbym zajmować się jeszcze Wojownikami Dusz (Anihilacją).
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej gram na PvP Classic wchodzę też na Kit PvP, WD oraz Parkoura.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od dnia, napewno będą takie podczas ,których przegram cały dzień oraz takie gdy wejdę tylko na godzinkę. Ale myślę że tak statystycznie to dwie godzinki.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie zaśmiecałem chatu przekleństwami czy spamem, pomagałem nowym graczom zapoznać się z serwerem, zgłosiłem też trochę osób łamiących regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem graczem odpowiedzialnym, potrafię wywiazywać się z wyznaczonych mi zadań, nikogo nie wyzywam, nie zastraszam ( No może czasem kumpli dla żartów ;D ) Potrafię również bez problemu rozpoznać cheatera, nigdy nie nakładam bana bez powodu co muszę podkreślić.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez XxXTheFaceXxX - 20-04-2017, 03:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości