Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#88
Twój nick na serwerze:Majkblov1337
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiek:14
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zainteresowania:Interesuje się informatykom oraz grami strategicznymi oraz gram w Gry komputerowe:Cs-Go. WOT. mc
i od niedawana w gry na rodbloxsie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od Długosz czasu ale tak ok. 1roku ale wiela razy zmieniałem konta
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Na Pvp Classik oraz na Easy Jail
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:na pvp classik
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 2 godzin do 5 godzin a w wolne będę poświęcał 2 razy tyle.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?tak, starałem się szukać cziterów
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ jestem osobą odpowiedzialny i uprzejmą
oraz umiem sprawdzać cziterów ponieważ sam kiedyś grywałem na czitach a także potrafię wiele komend.


--------------------------------Pozdrawiam oraz mam nadzieje że się dostane-------------------------------------------


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Majkblov - 19-04-2017, 10:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości