Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#85
Twój nick na serwerze: XxSpeedManxX
Wiek: 12 lat od 2 miesięcy.
Zainteresowania: Gry, muzyka ( chodzę do 4 klasy szkoły muzycznej )
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Trudno powiedzieć - od prawie 2 lat, ale nie na tym koncie. Kiedyś cheatowałem i robiłem multikonta. Teraz używam jednego, stałego, czystego konta.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Na anihilacji ( wojownicy dusz )
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja ( wojownicy dusz )
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4 - 6 godzin. Ewentualnie trochę mniej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kiedyś zgłaszałem reklamujących, lub klnących graczy. Teraz bardziej zajmuję się grą.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Staram się być jak najmilszy dla całej społeczności serwera. Gdybym dostał tą rangę, zajął bym się głównie pilnowaniem porządku ( Kultura, Cheaty ). Bardzo często widuję graczy z cheatami, których wręcz trzeba sprawdzić, lecz administracja tego nie robi. Bardzo lubię ten serwer, i jest to jedyny serwer, na którym jestem stale ( gram tylko czasem na ewentualnych serwerach survival z gildiami ). Jestem tutaj na tyle wciągnięty, że kupiłem 4 itemy stałe przez sms, oczywiście na moim ulubionym trybie.

Pozdrawiam, Oskar Chowaniec


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez XxSpeedManxX - 17-04-2017, 05:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości