Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#83
Twój nick na serwerze: RedQrystal

Wiek: prawie 14
Zainteresowania: Uwielbiam grać w piłkę nożną, siatkówkę i minecrafta. Lubię spacery w słońcu, spotkania z przyjaciółmi i spotkania z moją dziewczyną. Lubię łapać cheaterów. To moja pasja. Na poprzednim serwerze, którym grałem zgłosiłem jakoś koło tysiąca cheaterów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od dzisiaj ponieważ koleżanka zaproponowała mi, abym się zgłosił, ponieważ potrafię rozpoznawać cheaty bardzo szybko i pomogę oczyścić serwer z cheaterów.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP, ponieważ lubię grać na PvP a możliwość banowania cheaterów by była bardzo miłym dodatkiem.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP klasycznym
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Koło 5 lub 6 godzin. Zależy też od dnia, ale to jest tak mniej więcej a w weekendy mogę siedzieć nawet koło 10 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie, ale się na pewno przydam w Administracji, a nawet jak nie zostanę przyjęty to będę pomagał nagrywając cheaterów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem bardzo przyjaznym, pomocnym i przydatnym graczem. Nie wywołuję kłótni, nie przeklinam, nie wyzywam, znam ortografię, lubię grać na PvP więc będę długo tam siedział. Nawet w nocy mogę się przydać, ale to tylko w weekendy. 
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie, a na pewno nie pożałujecie. Pozdrawiam RedQrystal


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez RedQrystal - 16-04-2017, 11:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości