Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#76
Twój Nick na serwerze: Michas96.

Wiek: 13 lat.

Zainteresowania: Interesuje się językami obcymi, matematyką oraz językiem polskim Smile.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Na koncie SkalienPL grałem ok. rok lecz zapomniałem hasła do tego konta więc stworzyłem nowe. Gram na nim może z 2 miesiące Smile.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Wybieram tryb CREATIVE!

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Smile


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Ze względu, że nie mam problemów z nauką na serwerze mogę spędzić od  2h - 5h. Warto przecież korzystać ze świeżego powietrza, oraz pogody jeśli oczywiście jest Smile.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Osoby wulgarne starałem się uspokoić, pomagałem wielu graczom w różnych problemach np. zakup rang itd. Zamierzam kontynuować te czynności nawet gdy moje podanie nie zostanie przyjęte. Warto być kulturalnym oraz uprzejmym Smile!

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Troszeczkę się tutaj rozpiszę. Jak już mówiłem jestem 13 letnim chłopcem o imieniu Michał. Dla wielu 13-sto latki to osoby nieogarnięte. Może tak jest, lecz w moim przypadku nie. Posiadam swój własny honor. Jeśli chodzi o życie realne BARDZO DOBRZE się uczę. W swoim życiu otrzymałem 4 stypendia za osiągnięcia naukowe. Moją najgorszą oceną roczną/semestralną była 4 z matematyki, lecz gdy polubiłem ten przedmiot mam 5. Naprawdę matematyka jest super przedmiotem, tylko trzeba mieć chęci, bo dla wielu matematyka jest okropna. Najlepiej idzie mi z językiem polskim. Moja oceną semestralną na ten moment jest ocena celująca. Byłem na konkursach z języka polskiego, lecz to nie koniec. Lubie też Historię, byłem na 1 konkursie z Historii z wiedzy o Joannie Schaffgotsch. Jak już mówiłem jestem bardzo ogarniętym dzieciakiem. Teraz może trochę z życia poza-realnego. Otóż gram głównie w Minecraft'a gdy mam czas. Byłem na kilku serwerach Helperem / Moderatorem / Adminem. Ogarniam komendy typu WorldEdit. Banuje z rozwagą gdy jest to naprawdę potrzebne. Mute'uje gdy nastanie jakaś przykra sytuacja typu wyzywanie się na chacie itd. Oczywiście zawsze daje krótkie ostrzeżenia Smile. Informatyka nie jest dla mnie obca, bardzo często korzystam z komputera, próbuje nowych rzeczy itd. Gdy otrzymam range HELPER gwarantuję, że ze serwera znikną cheaterzy, "kozaki w necie" i innych osób łamiących regulamin. Wspomnieliście wczesniej o rożnych przywilejach itd. Nazwijmy to wynagrodzeniem. Ja tego nie potrzebuje, nie muszę awansować. Zależy mi tylko na dobru graczy oraz serwera. Sądzę że tyle wystarczy.

Chciałbym jeszcze nadmienić, że gdyby moje podanie zostało przyjęte proszę o kontakt na:
Skype : skalieneqpl
Facebook'u: https://www.facebook.com/profile.php (Jeśli masz zamiar wejść na mój profil osobo przypadkowa, wypisywać różne bzdury itd, to sobie daruj :3)
Lub po prostu w grze : Mój nick to Michas96 jak już wyżej napisałem.

SERDECZNIE POZDRAWIAM! Angel


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Michas96 - 14-04-2017, 07:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości