Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#74
Twój nick na serwerze: MajkeleleSTFU
[b]wiek: 17[/b]
[b][b]zainteresowania: Gry komputerowe, piłka nożna, dziewczyny Big Grin [/b][/b]
[b][b][b]od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:  Z kilka lat temu grałem baaardzo dużo na waszym serwerze byłem aktywny głównie na Survival Games oraz Skywars oraz miałem przegrane 2 tys godzin teraz po przerwie jestem aktywny od kilku dni, spędzam teraz w mc po 6h dziennie
[b]który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Skywars
tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie Skywars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 6-7 h
czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jedynie uciszam graczy którzy używają wulgaryzmów na serwerze jeśli to nie działa zgłaszam ich do administracji
dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem bardzo aktywnym graczem, pilnuje porządku oraz jestem osobą kulturalną, trudno jest mnie zdenerwować a jeśli się to stanie mam na to sposoby Smile Bardzo łatwo znajduje wspólny kontakt z osobą oraz łatwo zawieram nowe znajomości.


Dziękuje oraz pozdrawiam całą administracje Smile
[/b][/b][/b][/b]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez MajkeleleSTFU - 14-04-2017, 04:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości