Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#70
Rekrutacja



1.Nick: Serx1

2.Wiek: 15 lat

4.Zainteresowania: Ogólnie interesuję się szkołą także sportem no i oczywiście Minecraftem i innymi grami.

5.Aktywność na serwerze: Aktywny jestem od 3 lat kiedy właścicielem serwera był jeszcze Michał.

6.Który tryb chciałbym pilnować: Z pewnością Water Block gram na nim od 2 lat.
7.Ile mogę spędzać czasu na serwerze: Od 9 do 10 godzin w weekendy krócej 
8.Co zrobiłem dla społeczności serwera: Owszem zgłaszam osoby które łamią regulamin używają wulgaryzmów i niedozwolonych modyfikacji nie zgłaszam tych problemów jednak bezpośrednio na forum jednak na skype  moderatorom (jednak na forum także)
9.Dlaczego właśnie ja:   Heart Myślę że się nadaję mam duży staż i bardzo dobrze nawiązuję kontakt nigdy nie byłem banowany jednak zmieniałem nicki z innych powodów bardzo dobrze dogaduję się z graczami McSurwi.Pl oraz Administracją umiem odróżnić cheatera od zwykłego gracza nigdy nie nadużywam władzy kiedyś pełniłem podobną funkcję byłem jr.moderatorem jestem kreatywny jednak nie umiem za bardzo budować mam dobre plany i pomysły jak usprawnić serwer nigdy nie oszukuję i można mi zaufać oraz znam komendy Admina i moderatora Heart



Heart Pozdrawiam całą ekipę McSurwi.Pl  Heart

        Angel      Serx1  Angel


Angel Kliknij tego pięknego DIAMENCIKA Heart  to nic nie kosztuję Angel
                


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Serx - 13-04-2017, 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości