Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#61
Twój nick na serwerze: Mój pseudonim w grze to Barnabas_Wielki
Wiek: Mam skończone 18 lat (31.10.1998)
Zainteresowania: Interesuję się grafiką, ogrodnictwem, firmą Nintendo i jej produktami, grami komputerowymi oraz obszerną tematyką elektryki i elektroniki (uczęszczam do szkoły ukierunkowanej  na nauczanie o elektryce. Jestem uczniem trzeciego roku na kierunku Technik Elektryk. Mam za sobą egzamin zawodowy E.7 "Montaż i Konserwacja Maszyn i Urządzeń Elektrycznych" zdany na 83% z części teoretycznej i 100% z części praktycznej).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Moje najstarsze zrzuty ekranu z waszego serwera pochodzą z dnia 29 czerwca 2015 roku z trybu Anihilacja. Zarejestrowanym użytkownikiem jestem od dokładnie 7 stycznia 2015 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Bardzo chciałbym sprawować pieczę nad trybem SkyWars n00b. Obecni moderatorzy są wg. mnie rzadko obecni. Spora część graczy ma problem z ludźmi używającymi zabronionych modyfikacji i launcherów do zdobycia przewagi nad innymi użytkownikami. Blokowanie takich osób jest dobrym wyjściem ale uważam, że pozbywanie się tego typu uprzykrzeń na bieżąco jest lepsze. Istnieje też problem błędów spowodowanych niedoskonałością oprogramowania (czasami mapy ulegają uszkodzeniu). Bardzo chciałbym uczestniczyć w procesie zażegnywania tego typu sytuacji.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na dzień dzisiejszy maksimum czasy spędzonego na waszym serwerze poświęcam trybowi SkyWars n00b (systematycznie staram się na nim grać od lutego 2017 roku. Wcześniej grałem w SkyWars Classic). Jeszcze jakiś czas temu większość mojego planu dnia zajmował tryb Anihilacja.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zgodnie z planem lekcyjnym ustalonym przez radę organizującą go w mojej placówce najmniejsza możliwa ilość czasu, którą mogę spędzić jest jedna godzina, ale z reguły średni czas który mógłbym poświęcić tej pracy może wynieść od 2 do nawet 5 godzin (ale nie muszę się ograniczać).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? 
Przez ostatnie miesiące grając na trybie SkyWars n00b często natrafiałem na problemy w zakresie łamania zasad regulaminu, tj. używania słów i zwrotów niecenzuralnych, oszustw z zastosowaniem zabronionego przez regulamin serwera oprogramowania wspomagającego graczy. Doświadczyłem również błędów związanych z programami zainstalowanym na serwerze.
Starałem się w miarę możliwości przypominać ludziom o zakazie używania wyżej wspomnianych zwrotów, oczywiście z różnym skutkiem.
Mając na uwadze, że gracz używający programów znacznie zwiększających szansę na wygraną (tz. Cheater) może zostać zablokowany ale w pewnym okresie czasu. Mimo to starałem się uprzykrzyć mu życie wraz z zastępem wspomagających mnie znajomych. Staraliśmy się nie dopuścić do wygrania przez niego mapy kosztem utraty naszych własnych punktów i zszarganych nerwów.
W momentach gdy serwer ulegał uszkodzeniu (tj. mapa gry nie wczytywała się w całości i gracze automatycznie przegrywali przed rozpoczęciem się gry gdy do niej dołączali) starałem się mobilizować ludzi do odczekania wystarczającej ilości czasu, który pozwoli mapie się rozpocząć bez kompletu graczy i jednocześnie puści błąd w niepamięć do następnego razu.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? 
Wiele czasu spędziłem z przyjaciółmi przy aranżowaniu własnego serwera Minecraft. Gram w niego od 2012 roku i znam się na nim bardzo dobrze. Mam doświadczenie w byciu moderatorem gdyż przez krótki okres czasu pracowałem z administracją serwera "Majkrafci.pl". Z moim doświadczenie bardzo dobrze potrafię wykryć graczy, którzy nie stosują się do regulaminu określonego przez administrację. Jestem skrupulatny i lubię egzekwować prawo za wszelką cenę.
Mam spore doświadczenie w prowadzeniu grupy uzyskane po rocznej praktyce w "Plemiona", przeglądarkową grę strategiczną nastawioną na rozbudowę drużyn złożonych z maksymalnie 100 realnych osób. Byłem współ przywódcą takiej drużyny. Była bardzo wysoko postawiona w rankingu światowym (10 miejsce).  
Spędzam też na waszym serwerze dużo czasu i widzę, że tryb SkyWars n00b jest, moim zdaniem nieco zapomniany i brakuje w nim powiewu świeżości, który mogą zapewnić nowi współpracownicy z kreatywnym umysłem, doświadczeniem i pomysłem.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Czekam i pozdrawiam całą administrację, Barnabas III Wielki.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Barnabas_Wielki - 08-04-2017, 03:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości