Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#56
Twój nick na serwerze: Al_Bashirr
Wiek: 18
Zainteresowania: Kowalstwo, Programowanie, Bazy Danych, czasem wykuwam pół noże z meteorytów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jakieś 2 lata temu sporo było mnie widać na Anihilacji, później była całkiem długa przerwa. Od początku tego roku nagminnie przesiaduje na skywars n00b, czy classic.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Najlepiej na skywars n00b.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: No po prostu skywars n00b.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od dnia, czasem kiedy wracam z placówki edukacyjnej o godzinie 20, czyli tak ze 2h w najgorszym przypadku, ale nie ograniczam się jeśli jest jakaś potrzeba, a zwłaszcza dobra ekipa.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Niestety ale nie raz zdarzało się, że NIE było żadnego admina, czy moderatora na serwerze, gdy bugowały się mapy, a horda graczy nie była w stanie poczekać, aż mapa się rozpocznie, blokując przy tym mapę. Wówczas starałem się ich zatrzymać, prośbami i prywatnymi wiadomościami, oczywiście z sukcesem. Jak trzeba coś komuś wytłumaczyć służę pomocą. 


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem młodym, prężnie rozwijającym się kowalem. Każdy dzień musi być dla mnie ambitnie wykorzystany, by można go uznać jako udany. Mógłbym pomóc przy zarządzaniu stroną jak i forum, ze względu na pewne doświadczenie z językami html, php, java.script. Również od czasu do czasu konfiguruje mój lokalny serwer minecraft, dodając do niego coraz to nowsze pluginy. 
Uważam, że nadeszła chwila kiedy to ktoś powinien na poważnie zająć się serwerem skywars n00b. Odnoszę wrażenie, że został on odsunięty na drugi plan. Rozprzestrzeniła się tam zaraza typu Huzuni. Trzeba się jej pozbyć. Nie wiem jak Wy, ale mój topór jest już na to przygotowany. (Można by się nim golić, ale broda prawdziwego mężczyzny powinna mieć oddzielną kochankę, a swoich wrogów dusić swą gęstością)


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Bashirr - 07-04-2017, 08:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości