Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#47
Twój nick na serwerze: Skillpvp321
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Komputery, sport i sprzątanie xD
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata temu grałem na nicku _Green_Enderman_, po jakimś czasie przestałem grac, lecz jakiś rok temu wróciłem i zostane na dłuugo.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Pvp Kits/Skywars jeśli to możliwe.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Pvp Kits i Anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Myśle że od 2 do 4-5 godzin (może sie zdarzyć że dłużej)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłosiłem sporą ilość graczy i zamówiłem 3 usługi na serwerze (szkoda ze nie dla siebie xd)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Nie będę owijał w bawełnę, jakimś najkulturalniejszym graczem na serwerze to ja nie jestem, ale potrafie sie pochamować. Jestem spokojnym, miłym (zazwyczaj ;D) i pomocnym graczem, lecz kiedy sie wkurze to moge zabić ;DD. (Teraz coś co znajduje się w każdym podaniu) : Będę karał dużo cheaterów, choć faktem jest że ostatnio ich liczba bardzo zmalała.
I nie oszukujmy się, większość podań to poprostu ci którzy dowiedzieli się o rekrutacji, zrobili konto na forum i napisali podanie. Starałem się o rangę długo, lecz przy każdej rekrutacji wymiękałem. Poprostu myślałem ze temu nie podołam ale wszystko sie zmieniło i raczej dam radę Wink
Noi jak to tygri powiedziała, spróbuje dać tą małą cegiełkę do naszego mcsurvi.
To chyba na tyle bo jeszcze się rozpisze.
Powodzenia pozostałym! ;D


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez Skillpvp123 - 04-04-2017, 06:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości