Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiotrovskyRekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017
#45
Twój nick na serwerze:
* matrix9039,
Wiek:
* 17,
Zainteresowania:
* Gry komputerowe, a także gra w siatkówkę i niesienie pomocy innym
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
* około 1 roku codziennie po około 3/4 godziny,
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
* survival,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
* survival,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
* od 3 - 5 godzin,
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
* Jeżeli chodzi o serwer to nowym gracza staram się dać na start jakieś moje itemki, wysyłam pieniądze , a także staram się pilnować porządku to znaczy oszustw i staram się ograniczać innych graczy aby nie używali wulgarnych słów, ponieważ nie graja sami na tym serwerze i innym to przeszkadza. Grzecznie także proszę o nie spamienie wiadomościami na chacie, ponieważ innych może to irytować. Staram się także polecać serwer mcsurvi.pl innym osobą np. graja tu moi dwaj bracia i trzech kolegów którzy poznali ten serwer dzięki mnie Smile,
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
* Po pierwsze staram się nieść pomoc innym bo najważniejsza jest wspólna gra z innymi w miłej atmosferze ja też zaczynałem w minecraft dosłownie od zera więc wiem jak trudno jest zdobyć jakichkolwiek sojuszników gdy nie grasz ze znajomymi. Gdy inni nowi gracze wiedzą, że na serwerze są osoby które pomogą im w jakiś sposób na starcie to polecają serwer innym osobą i rodzina minecraftowska się rozrasta. Ja właśnie chciałbym dołożyć swoją cegiełke do rozrastania korzeni Mcsurvi.pl. Po drugie mam 17 lat więc wiem czym jest odpowiedzialność i wiem co to jest KULTURA OSOBISTA. Moim zdaniem na serwerze nie powinno być przekleństw, wyzywania siebie nawzajem, ponieważ psuje to całą atmosferę gry. Dlatego gdy gram staram się mówić, że za to może być ban aby inni gracze ci mniej kulturalni zrozumieli, że społeczność mcsurvi.pl nie będzie tolerować wulgarnego i chamskiego zachowania wobec innych graczy. Po trzecie bardzo dużo spędzam czasu na waszym serwerze więc, że tak powiem porządek byłby często pilnowany.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
MATRIX9039


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI - KWIECIEŃ 2017 - przez matrix9039 - 04-04-2017, 04:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości